Forum HentaiCenter

Pełna wersja: Poszukiwani redaktorzy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hentai center istnieje od 8 lat. Od początku samodzielnie prowadziłem stronę.
Nastała jednak wiekopomna chwila i postanowiłem zaprosić do współpracy innych internautów.

Obecnie HC jest zbudowana na skrypcie WordPress który posiada zarówno edytor html jak i graficzny. Dlatego raczej każdy powinien sobie poradzić.

Oferta napewno zainteresuje zbierających punkty np rapidshare itp

Podsumowując:
Szukamy osób wgrywające filmy i gry hentai na darmowe serwery rapidshare, odsiebie.com itp
Na serwer hentaicenter będzie można wgrywać tylko galerie
(Oczywiście nie zamieszczamy hentai wydanych w Polsce)

Mile widziane są też osoby chcące pisać newsy itp.

Aby zostać redaktorem wystarczy wysłać na email dragon2100@wp.pl swój nick/loging.
W temacie proszę napisać. hentaicenter

Po utworzeniu konta prześle tymczasowe hasło
Jeśli można, proponuję by dla każdego chętnego stworzyć ankietę, gdzie inni mogliby się wypowiedzieć Wink
po co? tutaj nie chodzi o administrowanie forum tylko o umieszczanie rzeczy na hentaicenter. tutaj chodzi o to zeby ktos byl dobrym uploaderem Smile
Jeśli wiąże się to z jakimkolwiek dostępem do strony, czy jej kodu, można by zrobić choć małą weryfikację. Taka praca redaktora powinna być swego rodzaju "nagrodą".
zartujesz sobie? prace traktujesz jak nagrode? wiesz ile uploadowanie zajmuje czasu?

Asper

Quite a lot if you don't have a proper speed of the intenet... i know this by myself expereince...

And if you want Dragon2100 you can use all my links to hentai i already uploaded here, i don't mind it...

PS.
If you ever gonna need a help in making an english version of annoucments or any other part in hentaicenter just say a word. Wink
Miałem na myśli że osoba która dziś zaczęła się interesować hentai, nie powinna się tym zajmować, ale np Ty Parn, masz trochę doświadczenia i mimo że to jest ciężka praca, to zostaniesz dopuszczony, w "nagrodę" swojej dotychczasowej pracy. Tak trochę chaotycznie, ale chyba wiesz o co mi chodzi Big Grin
niee, dla mnie to bez sensu ... nie wazny jest staz, a wazny jest czas, lacze i checi.

BalrogTM

Witam wszystkich i ciebie Kitanulu. Uploadingiem zajmę się z radością jednakże wyłącznie grafik w formie img. Słabe łącze nie przyzwala mi na upload większy od 14 kB/s. Chętnie jednak podzielę się w linkami do moich zbiorów, które już wiszą w różnych miejscach sieci. Expect to hear from me soon. Do usłyszenia i pomyślnych łowów!

armia741

If you ever gonna need a help in making an english version of annoucments or any other part in hentaicenter just say a word.
Przekierowanie