Forum HentaiCenter

Pełna wersja: W co grać?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Temat tak śmieciowy że nawet nie chcę go dawać w offtopie, a nie chcę zapchać z miejsca shoutboxa.
W co powinienem teraz zagrać na PSP? Skończyłem ostatnio Phantasy Star Portable i jakoś nie mam na razie ochoty na powtórkę z rozrywki czyli drugą część.

Moje 3 propozycje.

1. Powrót do PoPoLoCrois (zaciąłem się bo nie wiedziałem co robić).
2. Brath of Fire 3, problem w tym że zawsze miałem z tą grą problemy (1 i 4 weszły gładko, ale 3 trochę mnie odrzucała).
3. Obadać Tales of the World (jeszcze nie miałem okazji zagrać w nic oprócz Phantasia, ale World nie jest uznawany za zbyt udany fabularnie).

Panie i panowie, pomóżcie mi się zdecydować Wink
K3 Tongue
W Tales of Eternia już grałeś? Zakładam, że Lunar i Star Ocean 1 & 2 raczej zaliczyłeś. Zawsze jest jeszcze kilka części Ys. Tacticsów żadnych nie proponuje, bo nie lubisz.
Tales of the World odradzam zdecydowanie. Jeśli miałbyś możliwość to obadaj Disgaea (1 i 2), Tales of Eternia (równie dobre co Phantasia) oraz gdybym miał wybrać tylko trzy to Final Fantasy Tactics.
Ja proponuję zagrać w GRE.
Tomb Rider.
Najlepiej w sylwestra Smile
Chyba najwyższy czas zostać emo, bo nikt mnie nie rozumie Confused No może poza świstakiem, ale jego z kolei ja nie do końca rozumiem rozumiem (przyjmuję że powiedział "kandydatka numer trzy").

Pytałem w którą z podanych przeze mnie gier powinienem zagrać... W zasadzie żadnej z przez was wymienionych nie mam i dość szybko mieć nie będę. Wiem że wszystkie to w najlepszym wypadku klasa średnia, lub jak ja to określam - "the best of crap", ale właśnie dlatego chcę je w końcu zaliczyć. Mam jeszcze jedną, gorszą grę, ale najzwyczajniej jej nie tknę dopóki posucha nie będzie tak wielka że nie będę miał co do konsoli włożyć (mówię o Lord of Arcana).

@Zel
Lunarów na PSP nie mam (grałem w piraty na PSX, bardzo fajne), Star Ocean nie mam i raczej nie będę miał: Last Hope odpycha mnie jak diabli, zejdą lata zanim złapię jakąkolwiek inną część. W Eternia i Destiny nie grałem, wyłącznie w Phantasia. Ys to nie do końca moja bajka, mam The Ark of N-cośtam - próbowałem przejść ale za bardzo mnie wkurzała.
Nie jest prawdą że nie lubię Tacticsów, jestem w stosunku do nich bardzo ostrożny, bo niewiele gier z tego gatunku mi podeszło.

@Ere
Mam Disgaea 1, ale chwilowo nie mam ochoty do niej wracać, zwłaszcza że zamierzam się znowu zabrać za Kartię na PSX kiedy już skończę Fallout NV. Po mojej (bardzo) krótkiej znajomości z FFT stwierdziłem że to tactics doskonały, czyli dokładnie taki których nie znoszę i nudzą mnie jak diabli, jakby było tego mało to zrobił go Square i ma w nazwie Final Fantasy.

@Lilith
Nie mam Tomb Raidera na PSP, a w sylwestra będę grał w Call of Druty z kumplami przy pomocy fajerwerków.

Wyjątki, czyli Tacticsy które lubię (ale zazwyczaj w niewielkich dawkach):
Vandal Hearts (wyłącznie jedynka), Legend of Kartia, Disgaea, Tactics Ogre (za klimat, inna sprawa że nie potrafię go przejść).
Jeśli pytasz się o te trzy (nudziarz), to w jedynkę nie grałem. Zdecydowanie wyżej cenię BF3 od TotW. Radiant Mythology to chyba najgorsza z serii Talesów.
Nie nudziarz tylko praktyczne podejście - nie mam już przeróbki a z waszymi sugestiami poszedł bym bardzo szybko z torbami Tongue
W Tomb Rider możesz zagrać na PC. A nawet na tel z Windows Mobile kiedyś miałam wersję.
Chodziło mi o to że powinieneś użyć kości K3 i sobie wylosować Wink
Stron: 1 2
Przekierowanie