Forum HentaiCenter

Pełna wersja: Tales Of Zestiria The X anime MUSIC
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam.
Wieki nie byłem/nie pisałem:3 ale jak zwykle, jak trwoga i niewiedza to do ludzi po fachuTongue
Panowie i Panie w anime Tales Of Zestiria The X pierwszy sezon [wyszedł już drugi] dokładnie epizod 10 czas 17:30 zaczyna się genialny wręcz utworek. Próbowałem wygooglować soundtrack listę, czy nawet same pliki, ale jedyne co udaje mi się znaleźć to namiary na OST z gier, co mnie słabo pociesza...
W każdym razie moje pytanie: czy ktoś może zna tytuł tego utworu [nie jest to raczej Alisha Theme]? Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam.
Sprawdzałeś na gendou.com ? Warto poszukać nie tylko pod albumem, ale też pod artystami (listę utworów może znajdziesz na anidb). Niestety nie pamiętam swojego hasła, więc nie mam jak sprawdzić.
(01-10-2017 01:15)Erelen napisał(a): [ -> ]Sprawdzałeś na gendou.com ? Warto poszukać nie tylko pod albumem, ale też pod artystami (listę utworów może znajdziesz na anidb). Niestety nie pamiętam swojego hasła, więc nie mam jak sprawdzić.
DziękujęSmile
Przekierowanie