Forum HentaiCenter
Poszukiwani redaktorzy - Wersja do druku

+- Forum HentaiCenter (http://forum.hentaicenter.pl/hentai)
+-- Dział: HentaiCenter (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Dział: Wszystko na temat HC i powiązanych stron (/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Wątek: Poszukiwani redaktorzy (/showthread.php?tid=196)

Poszukiwani redaktorzy - Dragon2100 - 09-30-2009 11:54

Hentai center istnieje od 8 lat. Od początku samodzielnie prowadziłem stronę.
Nastała jednak wiekopomna chwila i postanowiłem zaprosić do współpracy innych internautów.

Obecnie HC jest zbudowana na skrypcie WordPress który posiada zarówno edytor html jak i graficzny. Dlatego raczej każdy powinien sobie poradzić.

Oferta napewno zainteresuje zbierających punkty np rapidshare itp

Podsumowując:
Szukamy osób wgrywające filmy i gry hentai na darmowe serwery rapidshare, odsiebie.com itp
Na serwer hentaicenter będzie można wgrywać tylko galerie
(Oczywiście nie zamieszczamy hentai wydanych w Polsce)

Mile widziane są też osoby chcące pisać newsy itp.

Aby zostać redaktorem wystarczy wysłać na email dragon2100@wp.pl swój nick/loging.
W temacie proszę napisać. hentaicenter

Po utworzeniu konta prześle tymczasowe hasło

RE: Poszukiwani redaktorzy - Kita - 09-30-2009 15:06

Jeśli można, proponuję by dla każdego chętnego stworzyć ankietę, gdzie inni mogliby się wypowiedzieć Wink

RE: Poszukiwani redaktorzy - Parn - 09-30-2009 21:04

po co? tutaj nie chodzi o administrowanie forum tylko o umieszczanie rzeczy na hentaicenter. tutaj chodzi o to zeby ktos byl dobrym uploaderem Smile

RE: Poszukiwani redaktorzy - Kita - 09-30-2009 21:40

Jeśli wiąże się to z jakimkolwiek dostępem do strony, czy jej kodu, można by zrobić choć małą weryfikację. Taka praca redaktora powinna być swego rodzaju "nagrodą".

RE: Poszukiwani redaktorzy - Parn - 09-30-2009 22:33

zartujesz sobie? prace traktujesz jak nagrode? wiesz ile uploadowanie zajmuje czasu?

RE: Poszukiwani redaktorzy - Asper - 09-30-2009 22:43

Quite a lot if you don't have a proper speed of the intenet... i know this by myself expereince...

And if you want Dragon2100 you can use all my links to hentai i already uploaded here, i don't mind it...

PS.
If you ever gonna need a help in making an english version of annoucments or any other part in hentaicenter just say a word. Wink

RE: Poszukiwani redaktorzy - Kita - 09-30-2009 23:00

Miałem na myśli że osoba która dziś zaczęła się interesować hentai, nie powinna się tym zajmować, ale np Ty Parn, masz trochę doświadczenia i mimo że to jest ciężka praca, to zostaniesz dopuszczony, w "nagrodę" swojej dotychczasowej pracy. Tak trochę chaotycznie, ale chyba wiesz o co mi chodzi Big Grin

RE: Poszukiwani redaktorzy - Parn - 10-01-2009 00:19

niee, dla mnie to bez sensu ... nie wazny jest staz, a wazny jest czas, lacze i checi.

RE: Poszukiwani redaktorzy - BalrogTM - 01-06-2010 22:34

Witam wszystkich i ciebie Kitanulu. Uploadingiem zajmę się z radością jednakże wyłącznie grafik w formie img. Słabe łącze nie przyzwala mi na upload większy od 14 kB/s. Chętnie jednak podzielę się w linkami do moich zbiorów, które już wiszą w różnych miejscach sieci. Expect to hear from me soon. Do usłyszenia i pomyślnych łowów!

RE: Poszukiwani redaktorzy - armia741 - 01-07-2014 11:53

If you ever gonna need a help in making an english version of annoucments or any other part in hentaicenter just say a word.