Konta nieaktywnych użytkowników są co pewien czas kasowane.
Accounts of inactive users are regularly deleted.

Używamy oraz maltretujemy pliki cookies, w celu ułatwienia korzystania z naszego serwisu (już w to wierzę że nikt o tym nie wiedział). Jeśli nie chcesz, by pliki słodkich karmelowych ciasteczek (znaczy się cookies) były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Ankieta: Co
Tak
Jajco
[Wyniki ankiety]

Skocz do:
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 40 Głosów - 2.78 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skargi i zażalenia (temat próbny)
09-25-2010, 15:49 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-16-2011 21:18 przez Erelen.)
Skargi i zażalenia (temat próbny)
Celem tematu jest możliwość ponownej prośby o rozpatrzenie decyzji wydanej przez moderatora lub administratora, jeśli użytkownik czuje się pokrzywdzony. Póki co, temat jest na okres próbny. Poniżej kilka ogólnych zasad (pewnie trzeba będzie je jeszcze dopracować). Temat ma zapobiec zaśmiecaniu innych tematów oraz sb kłótniami i narzekaniami.

Rodzaje skarg
1. Na ostrzeżenie;
2. Na kasację posta/wpisu w sb;

Wymagania skargi
1. Ma być oparta na regulaminie. Jeśli uznajesz, że regulamin na coś pozwala, a zostałeś za to ukrany, możesz tutaj zwrócić na to uwagę.
2. Wymagane jest wykazanie, który punkt regulaminu, ma potwierdzać Twoje słowa.
3. Dobrze jest zamieścić źródła zewnętrzne, które mogą potwierdzać Twoją opinię.
4. Administracja nie ma obowiązku odpowiadać. Jeśli przez tydzień nie będzie odpowiedzi pozytywnej, znaczy się, że decyzja została uznana za słuszną.
5. Zasady działania tematu mogą i ulegną zmianie. Wraz z rozwojem sytuacji.

'TIL ALL ARE ONE!

Moje MAL
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-25-2010, 15:54
RE: Skargi i zażalenia (temat próbny)
Reputacja to reputacja, co innego gdyby były to jakieś inne punkty, na reputację pracuje się zwykle wieloma postami i ogólnym podejściem, a nie jednym postem (choć z powodu braku alternatywnego systemu jest tak czasami wykorzystywana).
Sugeruję wyłączyć ten punkt z zażaleń (za wyjątkiem szczególnych sytuacji).
Reszta jak dla mnie OK.

OUT OF MY WAY! I have to save the internet.

[Obrazek: bhood-wins.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
09-25-2010, 15:58
Masz rację. Poprawiłem Smile

'TIL ALL ARE ONE!

Moje MAL
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
09-26-2010, 16:03
Ten dział to bardzo dobry pomysł, ale jestem przeciwny jednej rzeczy.
Mianowicie p.4 jest wyjątkowo niedorzeczny i absurdalny, bo każde zażalenie powinno doczekać się odpowiedzi i uzasadnienia, aby nie wyglądało to jak zaniedbanie, lenistwo lub brak zainteresowania ze strony urzędujących adminów. Jeśli admini mają odrobinę szacunku do osób piszących na forum to proszę o nieszerzenie metod Watykańskich.
Odpowiedz 

Skocz do: