Konta nieaktywnych użytkowników są co pewien czas kasowane.
Accounts of inactive users are regularly deleted.

Używamy oraz maltretujemy pliki cookies, w celu ułatwienia korzystania z naszego serwisu (już w to wierzę że nikt o tym nie wiedział). Jeśli nie chcesz, by pliki słodkich karmelowych ciasteczek (znaczy się cookies) były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Skocz do:
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 50 Głosów - 3.02 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polecane Anime.
09-10-2009, 12:59
Polecane Anime.
W tym wątku proponuje dawać tytuły anime, przez was lubiane i polecana.
Code Gesaa, Obie serie moje najulubieńsze Anime.
A tak w ogóle mam pytanku które najnowsze pozycje waszym zdaniem są godne obejrzenia.

[Obrazek: d3f50eaad7a3341f.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-10-2009, 19:36 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-10-2009 19:54 przez swistak85.)
RE: Polecane Anime.
Umineko no Naku Koro ni z 2009 (świeżyzna, chyba wciąż nie wyemitowano wszystkich odcinków.
Świetny pół horror-gore, pół serial detektywistyczny i jeszcze pół film romantyczny (czyli według prostego rachunku to więcej niż jakiś tam serial).
WG mnie świetny: dobra ścieżka dźwiękowa, ładna grafika i przede wszystkim fabuła która powoduje że mamy ochotę na następny odcinek (czyli coś czego często brakuje w serialach).
Polecam też Violnist of Hamelin OAV, ale raczej fanom starych Slayers, poczucie humoru jest naprawdę niezłe i bardzo podobne do ww serialu (ale nie identyczne... no przynajmniej częściowo), serial podobno nie jest zabawny, nie wiem - nie oglądałem (jeszcze). To nieco straszy film.

OUT OF MY WAY! I have to save the internet.

[Obrazek: bhood-wins.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do: