Konta nieaktywnych użytkowników są co pewien czas kasowane.
Accounts of inactive users are regularly deleted.

Używamy oraz maltretujemy pliki cookies, w celu ułatwienia korzystania z naszego serwisu (już w to wierzę że nikt o tym nie wiedział). Jeśli nie chcesz, by pliki słodkich karmelowych ciasteczek (znaczy się cookies) były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Skocz do:
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 43 Głosów - 3.14 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytania i problemy dotyczące forum.
08-20-2009, 21:53 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-20-2009 22:02 przez Kita.)
Pytania i problemy dotyczące forum.
Witam. Mam nadzieję że nikt nie będzie miał za za złe wystawienie takiego tematu, ale warto zebrać do kupy wszystkie błędy z nowym forum, by adminowi było łatwiej je naprawić Smile

1. Shout. Zbyt krótkie wiadomości, brak przewijania (na rzecz gorszego systemu stron), ogólnie kiepski wygląd.
2. Tematy. Przydałaby się możliwość opisywania tematów jak to było na starym forum, tutaj tego nie ma (albo jest tylko w wybranych działach)
3. Profil. Data urodzenia widnieje pod rubryką "pola nieobowiązkowe" jednak bez jej wpisania nie puści nas dalej, dopisuje do roku jedno zero jak zostawimy wszystko puste.
4. Formaty czasu. Lepszy byłby chyba 24-godzinny Smile
5. Emotki. Co sądzisz o wgraniu starych, ale jarych emotek?
6. Obrazki. Zobacz ten temat: http://forum.hentaicenter.pl/hentai/show...php?tid=13 Jest możliwość automatycznego zmniejszania (tak by klikając w belkę nad nim pokazywało rozmiar rzeczywisty), albo dodanie znaczników ukrywających? By tematy jako-tako wyglądały.
7. Linki. Zobacz co się stało z linkiem wyżej, mimo że wkleiłem normalnie. To chyba wina skryptu, da się to naprawić?
8. System. W ogóle lepiej przenieść się chyba na silnik vBulletin, to chyba jednorazowa opłata roczna o ile się nie mylę. A ile korzyści, i ile fajnych skryptów Smile

Jak coś mi sie przypomni, coś odkryję, napiszę. Postaram się również edytować tego posta uwagami i propozycjami innych. Na początek to wystarczy Wink

[Obrazek: 27a0ef673b8e9a1a.png]

Nie rozmawiaj z idiotą, bo najpierw zniży cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem...

"Hito wa mikake ni yoranu mono"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-20-2009, 22:48 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-20-2009 22:50 przez Parn.)
RE: Pytania i problemy dotyczące forum.
Afresh Black dolny pasek nad tematami w podgladzie dzialow.

Tryb drzewa nie ma racji bytu bo drzewo jest pod polem szybkiej odpowiedzi.

Bardzo ciezka edycja wpisow w shoucie.
08-23-2009, 09:36
Chłodzi mi o to, że brakuje mi opcji wygaszania postów podczas ich edycji. Można je dodać?

Nikt nie spodziewa się hiszpańskiej inkwizycji!

[Obrazek: 3a4ef65325788045.jpg]
08-23-2009, 09:41 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-23-2009 09:43 przez Parn.)
brak czegos takiego "Forum HentaiCenter / Forum / O Forum / Pytania i problemy dotyczące forum." pod postami, jest tylko nad, troche uciazliwe (przynajmniej dla mnie)

no i brakuje mi tego ze jak wchodze do tematu to na pierwszy nieprzeczytany. Niestety nie zauwazylem jeszcze oznaczen postow, ktore sa przeczytane a ktore nie, wszystkie wygladaja identycznie.
08-23-2009, 11:28
Przy temacie zielona strzałka. A co do oznaczeń samych postów to fakt, przydałyby się.

08-23-2009, 20:32 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-23-2009 20:35 przez Erelen.)
Cześć czołem kluski z rosołem.

Może nie problemy dotyczące obecnego forum, ale związane z tym co zauważyłem, gdy byłem ostatnio moderatorem.

1) Regulamin napisany przez jedną osobę i tylko przez nią modyfikowany (bo inaczej znowu wyjdzie burdel).
2) Jakiś sposób "karania" moderatorów, gdy Ci łamią punkty regulaminu bądź do tego nawołują. Bo moderator podważający regulamin, to moim zdaniem niszczenie autorytetu administratora.

[Edit]
3) Można by przywrócić dział Anime? ^_^

[Edit]
Ad 3) Okej, jest dział Anime, tylko że nie rzucał się w oczy. Mój błąd.

'TIL ALL ARE ONE!

Moje MAL
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-27-2009, 16:38
Brakuje mi działu dla administracji i moderatorów forum

08-27-2009, 16:54
Proszę o przywrócenie działu j-music, jakiś czas zauważyłem problemy z dodawaniem załączników do postów (jest takie narzędzie przy tworzeniu posta), próbowałem dodać 2 zdjęcia, ale kiedy klikałem na link stworzony automatycznie wyskakiwał błąd że załącznik nie istnieje.

OUT OF MY WAY! I have to save the internet.

[Obrazek: bhood-wins.gif]
08-31-2009, 14:22
1. Shout. Zbyt krótkie wiadomości, brak przewijania (na rzecz gorszego systemu stron), ogólnie kiepski wygląd.

Zwiększyłem ilość znaków na 400
Więcej narazie nie mogę zrobić

2. Tematy. Przydałaby się możliwość opisywania tematów jak to było na starym forum, tutaj tego nie ma (albo jest tylko w wybranych działach)

Nie ma takiej opcji ale poszukam moda

4. Formaty czasu. Lepszy byłby chyba 24-godzinny Smile

Zmienione

5. Emotki. Co sądzisz o wgraniu starych, ale jarych emotek?

To da się zrobić (nie pamiętam czy je mam) poszukam

6. Obrazki...

Zobacze co da się zrobić

8. vBulletin może w przysłości

3,7 - narazie bez odpowiedzi
(08-20-2009 22:48)Parn napisał(a):  Afresh Black dolny pasek nad tematami w podgladzie dzialow.

Tryb drzewa nie ma racji bytu bo drzewo jest pod polem szybkiej odpowiedzi.

Bardzo ciezka edycja wpisow w shoucie.

Co do paska to chyba już to naprawiłem ale sprawdze
(08-23-2009 09:36)Lilith napisał(a):  Chłodzi mi o to, że brakuje mi opcji wygaszania postów podczas ich edycji. Można je dodać?

Poszukam może nawet jest taka opcja tylko wyłączona
08-31-2009, 15:04
Skoro Dragon jest, to wspomnę o czymś: zakaz dawania linków do rzeczy, których licencję na wydawanie kupiły polskie firmy (bo to grozi sankcją prawną i jest szkodliwe moralnie).

'TIL ALL ARE ONE!

Moje MAL
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 

Skocz do: