Konta nieaktywnych użytkowników są co pewien czas kasowane.
Accounts of inactive users are regularly deleted.

Używamy oraz maltretujemy pliki cookies, w celu ułatwienia korzystania z naszego serwisu (już w to wierzę że nikt o tym nie wiedział). Jeśli nie chcesz, by pliki słodkich karmelowych ciasteczek (znaczy się cookies) były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Skocz do:
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 43 Głosów - 3.14 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytania i problemy dotyczące forum.
08-31-2009, 16:10 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-31-2009 16:10 przez Dragon2100.)
RE: Pytania i problemy dotyczące forum.
J-music będzie dodany
Znikł bo był częścią działu animanga.pl

Dodałem stary regulamin

Co do licencji to faktycznie trzeba będzie dodać taki punkt regulaminu
Lista licencji pl:
http://animesub.info/forum/viewtopic.php?id=35440&p=1

(08-20-2009 22:48)Parn napisał(a):  Tryb drzewa nie ma racji bytu bo drzewo jest pod polem szybkiej odpowiedzi.
Chodzi o opcje "Skocz do:" ?

Wydaje mi się że można ja przesunąć na górę tak żeby było przy przycisku nowy temat i odpowiedz
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-31-2009, 17:44 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-31-2009 17:45 przez Dragon2100.)
Skocz do dodany dodatkowo nad działami po prawej a przy widoku postów prowizorycznie po lewej
Jutro rano wpadnę jeszcze raz a teraz poszukam dodatków do myBB takich jak opis tematu itp
08-31-2009, 19:23
No i dział dla administracji forum Smile

Nikt nie spodziewa się hiszpańskiej inkwizycji!

[Obrazek: 3a4ef65325788045.jpg]
08-31-2009, 21:15 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-31-2009 21:19 przez Parn.)
chodzilo mi o Tryb drzewa | Tryb normalny (na belce tematu nad postami po prawej stronie)
wlacz tryb drzewa i zobacz jak to wyglada, srednio przyjemnie sie z niego korzysta wiec w tej chwili to moze byc tylko ciekawostka.

PS. kolorek ... niebieski, czerwony, granatowy, pomaranczowy ... tylko skonczmy juz z tym różowym ;P

PS2. strony to nie taki zly system. tylko ciezko odnalezc od ktorej strony sie nie czytalo (chodzi o shout)

PS3. "skocz do" na gorze to zly pomysl. bardziej chodzilo mi o to zeby na dole (np. tuz pod licznikiem stron) bylo to: "Forum HentaiCenter / Forum / O Forum / Pytania i problemy dotyczące forum."
09-26-2009, 13:51
Czy będzie jakieś info odnośnie postępu prac? Bo bym chętnie zaproponował kolejne rzeczy, ale nie chcę by było wszystko na raz.

[Obrazek: 27a0ef673b8e9a1a.png]

Nie rozmawiaj z idiotą, bo najpierw zniży cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem...

"Hito wa mikake ni yoranu mono"
09-30-2009, 11:31
Podpowiadaj. Jak znajde czas to zobacze co da się zrobić

Cały problem polega na tym że od września mam nową pracę i jest mi strasznie trudno się zorganizować.
Po pracy mam ochotę napić się piwo i włączyć jakąś grę

Nie wspomnę ju ż o tym że Hentaicenter nadal pozostaje martwe Sad
Chyba bede musiał zaprosić do współpracy kilku ochotników bo sam nie dam już rady.

W pierwszej kolejności
1. Regulamin. Zakaz umieszczania anime i hentai wydanego w polsce (bo szkodzi to rozwojowi anime w polsce)
2. Dodatki do forum
a. opisy tematów
b. Wygaszanie temató
3. Zrobić coś z trybem drzewa bo faktycznie jest nieczytelne

Pracuje dzisiaj od 14 do 22 więc postaram się w nocy popracować.
09-30-2009, 11:42
Dodałem ten nowy regulamin proponowany przez swistaka

(przez pomyłkę skasowałem cały stary regulamin)
09-30-2009, 18:05
No i dział dla administracji by się przydał

Nikt nie spodziewa się hiszpańskiej inkwizycji!

[Obrazek: 3a4ef65325788045.jpg]
01-06-2010, 22:18
Panowie i Panie, witam serdecznie po długiej nieobecności. Pragnę tym postem także zwrócić wam uwagę, że przy rejestracji zobowiązaliście się wszyscy do NIE UMIESZCZANIA na tym forum o tematyce HENTAI, żadnych TREŚCI EROTYCZNYCH. ^_^

A teraz przemyślcie swoje postępowanie i marsz usuwać wszystkie niepoprawne tematy!

Pozdrowienia śle
Balrog,
Hentai Overlord
01-28-2010, 21:48 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-29-2010 18:50 przez Mr.H.)
Odświeżę ten temat i podzielę się moimi uwagami zwykłego usera Tongue

Cytat:Nie wspomnę ju ż o tym że Hentaicenter nadal pozostaje martwe
Chyba bede musiał zaprosić do współpracy kilku ochotników bo sam nie dam już rady.

Co do osób to sam nie jesteś masz jeszcze czworo moderatorów. Tongue Ja osobiście na forum bym wprowadził kilka zmian:

1) Wygląd, domyślna theme mybb jest spoko, ale nie jeśli prowadzi się forum o tematyce hentai.

2) Znalazł kilku uploaderów, którzy chcieliby uploadować pliki z reklamą forum wewnątrz.

3) Ożywił free.hentaicenter.pl (napisał sporo newsów pododawał linki z forum itp.)

4) Zbratał się z jak największą ilością grup tłumaczących hentai na pl. Dzięki temu zyskałbyś dodatkowo hentai pl, a jak wiadomo lepiej ogląda się w rodowitym języku więc jak ktoś zechce obejrzeć hentaia po pl to wtedy będzie wiedział gdzie szukać. Tongue

Na razie tyle jak jeszcze coś wymyśle to dopisze. Big Grin

[Obrazek: buttonRapideo.png]
Odpowiedz 

Skocz do: