Konta nieaktywnych użytkowników są co pewien czas kasowane.
Accounts of inactive users are regularly deleted.

Używamy oraz maltretujemy pliki cookies, w celu ułatwienia korzystania z naszego serwisu (już w to wierzę że nikt o tym nie wiedział). Jeśli nie chcesz, by pliki słodkich karmelowych ciasteczek (znaczy się cookies) były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Skocz do:
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 43 Głosów - 3.14 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytania i problemy dotyczące forum.
01-28-2010, 22:10
RE: Pytania i problemy dotyczące forum.
Mr.H modowie między sobą cały czas rozmawiają na temat rozwoju HC. Niestety całe nasze uprawnienie to dawanie ostrzeżeń, kasowanie postów i przyklejanie tematów. Robimy co tylko możliwe, ale w ramach danych nam kompetencji Smile Dragon musi częściej zaglądać na forum. Choćby raz w miesiącu. Wtedy dałoby się normalnie funkcjonować Smile

'TIL ALL ARE ONE!

Moje MAL
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-28-2010, 22:30 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-28-2010 22:30 przez Mr.H.)
Nie wiem po co istnieje, aż tyle tych HC wystarczyłoby free HC oraz to forum. Poza tym przy niewielkim nakładzie pracy dałoby się naprawdę wiele osiągnąć. Oczywiście jeśli administrator nie byłby tak bardzo zajęty jak teraz. Skoro Dragon nie ma czasu to nie widzę nic przeciw, aby ktoś z moderatorów został zastępczym adminem. MyBB jest bardzo prosty w obsłudze więc raczej przez pomyłkę zniszczyć forum byłoby bardzo trudno. Free HC to o ile się nie mylę Wordpress, który też skomplikowany nie jest. Jak któryś z moderatorów się na tym zna to nie widzę przeciwwskazań, żeby mu nie zaufać i pozwolić HC dalej się rozwijać. Bo jeśli tak dalej będzie to HC zacznie przypominać Odrę Wodzisław, kilkanaście lat w ekstraklasie, ale bez żadnych osiągnięć. Tongue

[Obrazek: buttonRapideo.png]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
06-22-2010, 22:53
Zauważyłem ostatnio (nie wyżywajcie się, że to przecież zawsze tak był a ja się obudziłem dopiero Tongue), że w temacie o mangach i doujinshi jako niezalogowany użytkownik widzę tylko kilka ostatnich tematów (bodaj z 7) a dopiero po zalogowaniu mam dostęp do wszystkich. Tak się zastanawiam czy to tylko jakiś błąd u mnie czy może specjalna funkcja? A jeśli to drugie to jaki ona ma cel? Bo do rejestrowania chyba niespecjalnie zachęca (nie widać przecież o czym te tematy) a jeśli miała by ukrywać jakieś ostrzejsze treści no to ich nie ukrywa (w końcu incest i moje tentacle są na wierzchu, loli i tak nie ma nigdzie). Może to jednak tylko błąd?
07-20-2010, 11:40
Kolejny raz odświeżam temat. Tym razem problem dotyczy edycji profilu. Kiedy próbuje dodać stronę domową to w chwili aktualizacji profilu wyrzuca mi błąd:
"Wprowadzona data urodzin jest nieprawidłowa. Podaj poprawną datę lub pozostaw to pole puste."
Podczas aktualizacji notorycznie dodaje mi do daty urodzenia 0 w roku i wyrzuca ten błąd. Jakieś pomysły jak sobie z tym poradzić (podanie wieku to nie rozwiązanie Tongue)?
07-20-2010, 12:48 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-20-2010 12:49 przez Erelen.)
Podaj wiek Smile Jeśli akceptujesz regulamin na wejściu, to chyba nie masz się czego obawiać, nie? Tongue

[Edit] Wieczorem zobaczę, czy jest na to jakieś rozwiązanie.

'TIL ALL ARE ONE!

Moje MAL
07-21-2010, 00:07
Znaczy wieku to ja się nie obawiam (jeśli mowa o pełnoletności) ale nie przepadam za umieszczaniem wszędzie daty swych urodzin Smile Także jeśli dało by się coś z tym zrobić to było by miło, a jak nie to będę to musiał przeboleć...
07-21-2010, 10:08
Zawsze możesz zamieścić czyjś wiek Tongue

Nikt nie spodziewa się hiszpańskiej inkwizycji!

[Obrazek: 3a4ef65325788045.jpg]
08-04-2010, 22:41
Na forum nie ma działu HCG czyli tylko zdjęcia z gier. Zresztą jak przeglądam forum to prawie w ogóle nie ma takich zdjęć, a one są przecież najładniejsze ze wszystkich.
Powinien być cały dział tylko na zdjęcia z eroge. Jest tak chociażby na hongfire.
08-04-2010, 22:42
Jak zaczniesz wrzucać takie galerie, to z chęcią utworzę taki dział. Póki co, nie widzę potrzeby na pusty dział.

'TIL ALL ARE ONE!

Moje MAL
08-04-2010, 22:46
(08-04-2010 22:42)Erelen McGalakar napisał(a):  Jak zaczniesz wrzucać takie galerie, to z chęcią utworzę taki dział. Póki co, nie widzę potrzeby na pusty dział.

To wszystko jest na innych forach (czyli różnych serwerach) więc nie wiem czy można kopiować linki na to forum.
Odpowiedz 

Skocz do: