Konta nieaktywnych użytkowników są co pewien czas kasowane.
Accounts of inactive users are regularly deleted.

Używamy oraz maltretujemy pliki cookies, w celu ułatwienia korzystania z naszego serwisu (już w to wierzę że nikt o tym nie wiedział). Jeśli nie chcesz, by pliki słodkich karmelowych ciasteczek (znaczy się cookies) były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Skocz do:
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 43 Głosów - 3.14 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytania i problemy dotyczące forum.
08-04-2010, 23:23
RE: Pytania i problemy dotyczące forum.
Raczej odpada. Jeśli to są Twoje wrzuty to wszystko w porządku. W innym wypadku inne osoby mogłyby to potraktować jako kradzież.

'TIL ALL ARE ONE!

Moje MAL
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-04-2010, 23:55 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-04-2010 23:56 przez Mr.H.)
Jak ci się na przykład jakaś grafika spodoba możesz upnąć ją na mediafire, pozyskać link i wkleić, wtedy to będzie twój upload i nikt się nie będzie mógł przyczepić. Po uploadzie możesz podać link:

http://www.mediafire.com/i/?5mhysudp1dvyzak

lub dać od razu całe obrazki:

[Obrazek: 35f65b8d6a4812a64adb75fc18e058576g.jpg]

Mi osobiście (piszę już teraz) pasowały by takie galerie z linkami, bo dużo obrazów będzie bardzo zmulać, a tak po koleji klik, klik i już. Tongue

[Obrazek: buttonRapideo.png]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-05-2010, 00:10
Dodałem już troszkę takich galerii, dodałbym więcej gdybym był w stanie szybciej je robić, zwykle nie chcę kraść komuś screenów, jak znajdę więcej czasu i uporządkuję swój fap-folder może do tego wrócę (przybyło sporo gier które zaliczyłem na 100% od tego czasu).

OUT OF MY WAY! I have to save the internet.

[Obrazek: bhood-wins.gif]
08-05-2010, 00:27 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-05-2010 00:30 przez Tamashi.)
(08-04-2010 23:23)Erelen McGalakar napisał(a):  Raczej odpada. Jeśli to są Twoje wrzuty to wszystko w porządku. W innym wypadku inne osoby mogłyby to potraktować jako kradzież.

Na bardzo wielu forach się powtarzają linki do spakowanych zdjęć CG (zresztą wszystkie inne również). Mowa o rapidshare, megaupload itp.

Galerie CG powinny mieć obowiązkowo linki do getchu (żeby ocenić czy warto ściągnąć). Oczywiście całość spakowana.
08-05-2010, 00:31
Pomyśl, że mogą je wrzucać te same osoby. Z tego co wiem, na starej wersji zarówno HNTI jak i ww wrzucali te same linki na 3 czy 5 różnych for.

'TIL ALL ARE ONE!

Moje MAL
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 

Skocz do: