Konta nieaktywnych użytkowników są co pewien czas kasowane.
Accounts of inactive users are regularly deleted.

Używamy oraz maltretujemy pliki cookies, w celu ułatwienia korzystania z naszego serwisu (już w to wierzę że nikt o tym nie wiedział). Jeśli nie chcesz, by pliki słodkich karmelowych ciasteczek (znaczy się cookies) były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Ankieta: Jak oceniasz ten tytuł?
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
[Wyniki ankiety]

Skocz do:
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 33 Głosów - 3.36 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
High School of the Dead
03-07-2011, 13:14 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-07-2011 23:43 przez Erelen.)
High School of the Dead
Obejrzałem High School of the Dead w wersji Blu-Ray. Anime było lepsze niż początkowo sądziłem (choć zapewne komuś się mogło nie podobać).

Strona wizualna była bardzo ładna szczególnie jeśli chodzi o tła (dokładne, szczegółowe) lecz można powiedzieć, że ogólnie kreska była wysokiej jakości. A styl kreski to już zależy od gustu, ale można się do niej przyzwyczaić czyli po jakimś czasie również zaczyna się podobać.

Co do muzyki to nie była zła szczególnie jeśli chodzi o opening i różne piosenki w endingu.

Anime opowiada jakby o końcu świata choć będzie chyba II sezon bo akcja została przerwana.

A ogólnie anime bez wątpienia jest straszne i często bardzo brutalne i krwawe (zapewne +17). Owszem można się przyzwyczaić do tego, ale niektóre sceny nawet później robiły wrażenie. Całe szczęście, że nie zrobili zbyt wzruszającego anime lecz trzeba przyznać, że ogólnie było smutne.

Zapewne w celu zmiany nastroju do anime dodano sporo fanserwisu. Wiadomo, że nie każdy to lubi i mogło by go nie być (a anime by nie straciło na tym), ale skoro był to fajnie.

Anime oceniam 8.5/10 gdyż nie było praktycznie żadnych wyjaśnień fabularnych.

Dwa fajne obrazki. Jeden przedstawiający fajną scenkę z udziałem bohaterów, a drugi tło.

[Obrazek: th_492565912_high_122_627lo.jpg]

[Obrazek: th_492728849__122_400lo.]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do: