Konta nieaktywnych użytkowników są co pewien czas kasowane.
Accounts of inactive users are regularly deleted.

Używamy oraz maltretujemy pliki cookies, w celu ułatwienia korzystania z naszego serwisu (już w to wierzę że nikt o tym nie wiedział). Jeśli nie chcesz, by pliki słodkich karmelowych ciasteczek (znaczy się cookies) były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Skocz do:
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 30 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Quiz RPG
03-22-2011, 23:02 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-22-2011 23:05 przez kolo.)
Quiz RPG
Przybyłem tu z ciemnej strony księżyca aby sprawdzić waszą wiedzę o grach RPG hentaianie (mieszkańcy hantai?). Lecz wpierw me pytanie do was brzmi: a może tak? czy może nie? To dopiero wyjdzie w praniu.
Teraz drugie pytanie któremu dam wyraz w ankiecie.

A teraz pierwsze pytanie konkursowe (zasady jak w każdym innym quizie):
Jakie imię jest najpopularniejsze w serii Final Fantasy?

OUT OF MY WAY! I have to save the internet.

[Obrazek: bhood-wins.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-22-2011, 23:12 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-23-2011 08:56 przez zel78.)
Tongue RE: Quiz RPG
(03-22-2011 23:02)kolo napisał(a):  Jakie imię jest najpopularniejsze w serii Final Fantasy?

Najbardziej popularne wśród fanów FF, czy najczęściej przewijające się w całej serii?

//Edit
Znowu komplikuję zamiast odpowiadać (a odpowiedź była oczywista)

[Obrazek: 11htgyp.jpg]
03-22-2011, 23:13
RE: Quiz RPG
Grałem w 5 (albo 6, nie pamiętam), 7, 8 i 9 i wydaje mi się że odpowiedź to Cid.
03-22-2011, 23:15
Tak to Cid, pojawiał się (lub choćby był napomknięty) w wszystkich częściach serii poza oryginalną jedynką (w późniejszych portach itp już był jako narrator).
PS
A przynajmniej głównych częściach serii i do pewnego momentu, nie kojarzę tych najnowszych.

03-22-2011, 23:21
Z tego co pamiętam Cid nie występował w 1 oraz Crisis Core. W 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10-2, 11, 12, 13, Tactics, Tactics Advance, Tactics Advance 2, FF12: Remnant Wings, Dirge of Cerberus. Nie wiem jak sprawa wygląda z 14.

'TIL ALL ARE ONE!

Moje MAL
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-22-2011, 23:28 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-22-2011 23:29 przez Rodi.)
Jeśli to ja mam teraz zadać pytanie to może takie:
Jak ma na imię główna bohaterka w Neverwinter Nights (tzn. nie wliczając naszego stworzonego), która zlecała nam główne zadania, opowiedziała nam swoją historię, byłą na naszej łasce, a w dodatku do gry mogła się dołączyć do naszej drużyny?
03-22-2011, 23:30
Nie skończyłem gry, ale chyba była to Aribeth.

03-22-2011, 23:35
Tak to Aribeth. Chyba tylko ona zapadła mi w pamięci z całej tej gry i dodatków.
03-22-2011, 23:39
Driady też były fajne, na razie jestem niedługo po jej "przejściu", od dawna nie grałem.

Seria Gothic.
Podaj przynajmniej 3 postacie które mogliśmy zabić w pierwszej części a i tak pojawiały się w kontynuacjach (wliczając w to Noc Kruka).

03-23-2011, 00:26 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-23-2011 00:29 przez Rodi.)
Kruk, Wilk (?), Dexter, Thorus, Lares (?), Cavalorn. Bardzo niedawno przeszedłem pierwszą część, a teraz męczę dwójką wraz z Nocą Kruka ale szczerze pisząc to nie wiem, które postacie można było zabić bo nigdy nie przepadałem za niepotrzebnym mordowaniem i psuciem sobie klimatu gry Smile
Odpowiedz 

Skocz do: