Konta nieaktywnych użytkowników są co pewien czas kasowane.
Accounts of inactive users are regularly deleted.

Używamy oraz maltretujemy pliki cookies, w celu ułatwienia korzystania z naszego serwisu (już w to wierzę że nikt o tym nie wiedział). Jeśli nie chcesz, by pliki słodkich karmelowych ciasteczek (znaczy się cookies) były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Skocz do:
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 30 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Quiz RPG
03-23-2011, 00:30
RE: Quiz RPG
Dobrze, w zasadzie to oprócz przyjaciół (Diego, Gorn i reszta), oraz kilku typków z sekty i Xardasa można było zabić wszystkich (grę zaliczyłem już z 8 razy przy czym 4 razy wybiłem cały stary obóz i 2 nowy).

OUT OF MY WAY! I have to save the internet.

[Obrazek: bhood-wins.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-23-2011, 00:39
No to może teraz Dungeon Siege 2.
Jak się nazywają czarne elfy (chyba tak mogę je opisać) zamieszkujące lasy Vai'lutra, odwieczni wrogowie elfów z Aman'lu?
03-23-2011, 00:51 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-23-2011 00:52 przez Lilith.)
Inna nazwa rasy mrocznych elfów to Drowy ale nie wiem czy o to chodzi bo nigdy nie grałam w tę grę Tongue
A Gothic to nie jest hack'n'slash przypadkiem zamiast RPG? Tongue

Nikt nie spodziewa się hiszpańskiej inkwizycji!

[Obrazek: 3a4ef65325788045.jpg]
03-23-2011, 00:55
Nie, nie chodzi mi o drowy Big Grin W tej grze trochę inaczej się nazywają. A Gothic to jest action RPG, ale to starowanie jest tak czasami denerwujące że daleko mu do action Smile
03-23-2011, 01:34
Ejże Lilith, bo się obrażę Confused Gothic to tak samo RPG jak choćby Wiedźmin, a na pewno bardziej niż niektóre "nowoczesne" RPG.
Niestety Rodi w Dungeon Siege 2 prawie nie grałem - system walki za bardzo mi się kojarzył z Diablo. Więc z mojej strony nie spodziewaj się raczej odpowiedzi. Swoją drogą przesadzasz z narzekaniem na sterowanie, po 20 godzinach człowiek zaczyna łapać o co chodzi, po jakiś 100 zaczyna się zabawa a po 150 już można poważnie powalczyć Wink

OUT OF MY WAY! I have to save the internet.

[Obrazek: bhood-wins.gif]
03-23-2011, 01:45 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-23-2011 01:46 przez Rodi.)
W Gothic 1 grałem wojakiem więc tam to sterowanie takiej udręki mi nie dawało, ale w Gothic 2 postanowiłem zagrać magiem. I tu chyba jakieś niedopracowanie ze strony producentów bo bardzo często mi się coś zatnie w czasie walki co potwornie mnie denerwuje. Czasami nie reaguje ruch w prawo i lewo, zatnie się wybór run albo w ogóle nic nie mogę zrobić i jedyne co z tego wynika to bardzo szybka śmierć.
Może zmienię pytanie bo Dungeon Siege to mało ma wspólnego z RPG.
A więc Xenogears:
Jak nazywa się mech głównego bohatera Feia (chodzi mi o tą podstawową wersję)?
03-23-2011, 02:02
Nigdy nie przeszedłem gry (format kompa gdy grałem na emulatorze, a później przestałem grać w wersje "darmowe" Wink ), ale był to Weltall, albo Welltal, albo coś w tym stylu?

'TIL ALL ARE ONE!

Moje MAL
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-23-2011, 02:18
Tak, to jest Weltall. Też tej gry nie skończyłem, ale nie pamiętam z jakiego powodu Smile
03-23-2011, 11:48
Disgaea: Podaj obie wersje śmierci ojca Laharla.

'TIL ALL ARE ONE!

Moje MAL
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-25-2011, 13:25
Hmmmm. Podpowiedź czy inne pytanie? Smile
Odpowiedz 

Skocz do: