Konta nieaktywnych użytkowników są co pewien czas kasowane.
Accounts of inactive users are regularly deleted.

Używamy oraz maltretujemy pliki cookies, w celu ułatwienia korzystania z naszego serwisu (już w to wierzę że nikt o tym nie wiedział). Jeśli nie chcesz, by pliki słodkich karmelowych ciasteczek (znaczy się cookies) były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Skocz do:
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 59 Głosów - 2.75 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poszukiwani redaktorzy
09-30-2009, 11:54 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-30-2009 11:59 przez Dragon2100.)
Poszukiwani redaktorzy
Hentai center istnieje od 8 lat. Od początku samodzielnie prowadziłem stronę.
Nastała jednak wiekopomna chwila i postanowiłem zaprosić do współpracy innych internautów.

Obecnie HC jest zbudowana na skrypcie WordPress który posiada zarówno edytor html jak i graficzny. Dlatego raczej każdy powinien sobie poradzić.

Oferta napewno zainteresuje zbierających punkty np rapidshare itp

Podsumowując:
Szukamy osób wgrywające filmy i gry hentai na darmowe serwery rapidshare, odsiebie.com itp
Na serwer hentaicenter będzie można wgrywać tylko galerie
(Oczywiście nie zamieszczamy hentai wydanych w Polsce)

Mile widziane są też osoby chcące pisać newsy itp.

Aby zostać redaktorem wystarczy wysłać na email dragon2100@wp.pl swój nick/loging.
W temacie proszę napisać. hentaicenter

Po utworzeniu konta prześle tymczasowe hasło
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-30-2009, 15:06
RE: Poszukiwani redaktorzy
Jeśli można, proponuję by dla każdego chętnego stworzyć ankietę, gdzie inni mogliby się wypowiedzieć Wink

[Obrazek: 27a0ef673b8e9a1a.png]

Nie rozmawiaj z idiotą, bo najpierw zniży cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem...

"Hito wa mikake ni yoranu mono"
09-30-2009, 21:04
po co? tutaj nie chodzi o administrowanie forum tylko o umieszczanie rzeczy na hentaicenter. tutaj chodzi o to zeby ktos byl dobrym uploaderem Smile
09-30-2009, 21:40
Jeśli wiąże się to z jakimkolwiek dostępem do strony, czy jej kodu, można by zrobić choć małą weryfikację. Taka praca redaktora powinna być swego rodzaju "nagrodą".

Nie rozmawiaj z idiotą, bo najpierw zniży cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem...

09-30-2009, 22:33
zartujesz sobie? prace traktujesz jak nagrode? wiesz ile uploadowanie zajmuje czasu?
09-30-2009, 22:43
Quite a lot if you don't have a proper speed of the intenet... i know this by myself expereince...

And if you want Dragon2100 you can use all my links to hentai i already uploaded here, i don't mind it...

PS.
If you ever gonna need a help in making an english version of annoucments or any other part in hentaicenter just say a word. Wink
09-30-2009, 23:00
Miałem na myśli że osoba która dziś zaczęła się interesować hentai, nie powinna się tym zajmować, ale np Ty Parn, masz trochę doświadczenia i mimo że to jest ciężka praca, to zostaniesz dopuszczony, w "nagrodę" swojej dotychczasowej pracy. Tak trochę chaotycznie, ale chyba wiesz o co mi chodzi Big Grin

10-01-2009, 00:19
niee, dla mnie to bez sensu ... nie wazny jest staz, a wazny jest czas, lacze i checi.
01-06-2010, 22:34
Witam wszystkich i ciebie Kitanulu. Uploadingiem zajmę się z radością jednakże wyłącznie grafik w formie img. Słabe łącze nie przyzwala mi na upload większy od 14 kB/s. Chętnie jednak podzielę się w linkami do moich zbiorów, które już wiszą w różnych miejscach sieci. Expect to hear from me soon. Do usłyszenia i pomyślnych łowów!
01-07-2014, 11:53
If you ever gonna need a help in making an english version of annoucments or any other part in hentaicenter just say a word.
Odpowiedz 

Skocz do: