Konta nieaktywnych użytkowników są co pewien czas kasowane.
Accounts of inactive users are regularly deleted.

Używamy oraz maltretujemy pliki cookies, w celu ułatwienia korzystania z naszego serwisu (już w to wierzę że nikt o tym nie wiedział). Jeśli nie chcesz, by pliki słodkich karmelowych ciasteczek (znaczy się cookies) były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Skocz do:
Wątek zamknięty 

Ocena wątku:
  • 32 Głosów - 3.16 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowi admini
11-26-2009, 11:41
Nowi admini
Cześć niedawno dostałem propozycję (nie pamiętam już od kogo bo email skasowałem) żeby dodać 1-2 adminów

Padła propozycja by Parn został adminem (jeszcze do niego nie pisałem)
Oczywiście nie miało by to większego wpływu na obowiązki (to złe słowo bo ochotnicy nie mają obowiązków)
Chodzi tylko o to że admin miał by większe możliwości kasowania użytkownika i edycji działów (z tego co pamiętam to moderator może dać chyba tylko ostrzeżenie)

Jeżeli macie jakieś inne kandydatury to proszę pisać
Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-26-2009, 11:42
RE: Nowi admini
Przepraszać za moją nie obecność chyba nie warto bo i tak już się chyba przyzwyczailiście że na mnie nie można za bardzo liczyć
11-26-2009, 18:55
Służba nawet ochotnicza zawsze pociąga za sobą obowiązki a im wyższe stanowisko tym są one większe.
Po tym, krótkim wstępie chciałabym zgłosić również swoją kandydaturę Smile

Nikt nie spodziewa się hiszpańskiej inkwizycji!

[Obrazek: 3a4ef65325788045.jpg]
11-26-2009, 22:05
A idźmy na całość, zgłaszam swoją (mówię, a może raczej piszę, poważnie - to nie żart) Big Grin (a teraz czekam na sławetny komitet aby piketował mi pod blokiem, proszę tylko o powiadomienie tvn24 i polsatu zanim to nastąpi) Big Grin

A i może coś z tym działem dla modów dałoby się zrobić? ^^

'TIL ALL ARE ONE!

Moje MAL
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-29-2009, 21:39
Może wszystkim dam admina Smile
Chyba nie ma wśród moderatorów wariata co by wszystko skasował Smile
Dobra w tym tygodniu się zastanowię a n arazie to może zrobię kopie bazy bo chyba od ponownego startu nie robiłem Smile
11-30-2009, 01:49
jeżeli można ... wszystkim tylko nie Erelenowi ... onegai Tongue
11-30-2009, 22:32
Skoro tu tak demokratycznie Big Grin Erelen byłby wspaniałym adminem Tongue

[Obrazek: buttonRapideo.png]
11-30-2009, 23:26
Właściwie to nowy admin mógłby uregulować czas na forum i parę innych pierdółek Smile Co do Waszych kandydatur to jestem za osobą która miałaby choć niewielkie pojęcie o takiej zaawansowanej technologii, choć swoim skromnym doświadczeniem mogę pomóc i dać parę namiarów na dobre, oficjalne mody do tego silnika, by dało się go używać Smile

Dragonie nasz, dla nas najważniejsze że jesteś, i to nam wystarczy Big GrinD

(11-30-2009 01:49)Eax napisał(a):  jeżeli można ... wszystkim tylko nie Erelenowi ... onegai Tongue

Heh, widzę że chyba od początku objęcia moda przez Erelena coś dużo osób jest przeciwnych zwiększenia mu "przywilejów" Wink

[Obrazek: 27a0ef673b8e9a1a.png]

Nie rozmawiaj z idiotą, bo najpierw zniży cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem...

"Hito wa mikake ni yoranu mono"
12-01-2009, 00:20
Erelen byłby wspaniałym adminem w przeciągu tych kilku sekund swojej kadencji w których szukał by opcji usuń wszystko ... potem pozostał by już tylko Kononowicz Big Grin
12-01-2009, 00:25
(11-30-2009 23:26)Kita napisał(a):  Co do Waszych kandydatur to jestem za osobą która miałaby choć niewielkie pojęcie o takiej zaawansowanej technologii, choć swoim skromnym doświadczeniem mogę pomóc i dać parę namiarów na dobre, oficjalne mody do tego silnika, by dało się go używać Smile

Ostatnim razem Dragon z oczywistych wzgledów nie dał takich uprawnień adminowi. Więc wątpię aby teraz też dał Smile

A due, na tym forum jeszcze nikogo nie zbanowałem i dałem tylko jedno ostrzeżenie Smile

'TIL ALL ARE ONE!

Moje MAL
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 

Skocz do: