Konta nieaktywnych użytkowników są co pewien czas kasowane.
Accounts of inactive users are regularly deleted.

Używamy oraz maltretujemy pliki cookies, w celu ułatwienia korzystania z naszego serwisu (już w to wierzę że nikt o tym nie wiedział). Jeśli nie chcesz, by pliki słodkich karmelowych ciasteczek (znaczy się cookies) były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Skocz do:
Wątek zamknięty 

Ocena wątku:
  • 32 Głosów - 3.16 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowi admini
12-01-2009, 00:27
RE: Nowi admini
No, jak Eleren zostanie adminem to na forum na pewno zapanuje ład i porządek, a to mi się średnio uśmiecha Big Grin
A ty Eax panikujesz jak ostatnia kwoka Tongue

OUT OF MY WAY! I have to save the internet.

[Obrazek: bhood-wins.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-01-2009, 00:43
(12-01-2009 00:25)Erelen McGalakar napisał(a):  
(11-30-2009 23:26)Kita napisał(a):  Co do Waszych kandydatur to jestem za osobą która miałaby choć niewielkie pojęcie o takiej zaawansowanej technologii, choć swoim skromnym doświadczeniem mogę pomóc i dać parę namiarów na dobre, oficjalne mody do tego silnika, by dało się go używać Smile

Ostatnim razem Dragon z oczywistych wzgledów nie dał takich uprawnień adminowi. Więc wątpię aby teraz też dał Smile

A due, na tym forum jeszcze nikogo nie zbanowałem i dałem tylko jedno ostrzeżenie Smile

Hmm, ale obecnie tego forum sie nie da używać, dlatego nic nie wrzucam, a tylko "prawdziwy" admin może to pozmieniać. Moim bardzo skromnym zdaniem powiem że tyle Wy moderujecie, że Dragon powinien mieć trochę zaufania do Was, a dodatkowo on rządzi forum, i robi kopie co pewien czas, więc spokojna głowa chyba.

[Obrazek: 27a0ef673b8e9a1a.png]

Nie rozmawiaj z idiotą, bo najpierw zniży cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem...

"Hito wa mikake ni yoranu mono"
12-01-2009, 01:19
Kolo ... ja poprostu Erelena znam Tongue
02-08-2010, 13:32 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-08-2010 13:37 przez Dragon2100.)
To tak na wstępie
BŁAGAM O WYBACZENIE !!!
ZNOWU OLAŁEM FORUM Sad

Awans dostali trzej zgłoszeni moderatorzy
(jeżeli ktoś jeszcze się zgłaszał na email to przepraszam za pominięcie)

Ale błagam nie szalejcie Smile
Jak będzie wam potrzebny dostęp do serwera w celu wgrywania modów albo skórek to się o tym pomyśli

Link do logowania jest u gury obok tego dla moderatorów: Panel użytkownika ? MCP ? >ACP< ? Wylogu
02-08-2010, 13:34
Co do Kita to może najpierw stanowisko moderatora
Poza tym dostałem od niego ciekawa propozycję na email ale trzeba się nad tym zastanowić w szerszym gronie

(idę na 14:00 do pracy więc narazie bez odbioru)
Wątek zamknięty 

Skocz do: