Konta nieaktywnych użytkowników są co pewien czas kasowane.
Accounts of inactive users are regularly deleted.

Używamy oraz maltretujemy pliki cookies, w celu ułatwienia korzystania z naszego serwisu (już w to wierzę że nikt o tym nie wiedział). Jeśli nie chcesz, by pliki słodkich karmelowych ciasteczek (znaczy się cookies) były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Skocz do:
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 35 Głosów - 2.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Punty reputacji
12-09-2009, 17:50
Punty reputacji
Sorki, może pytanie idiotyczne ale szukam i szukam i nie mogę znaleźć jak dodać komuś punkt reputacji ??
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-09-2009, 18:02 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-09-2009 18:19 przez kolo.)
RE: Punty reputacji
W profilu. Informacje o: reputacja: Oceń.
Albo przy poście klikasz na cyferkę przy reputacji na nowej stronie wybierasz oceń.

OUT OF MY WAY! I have to save the internet.

[Obrazek: bhood-wins.gif]
12-09-2009, 19:01
Przeniosłam bo nie ma sensu zaśmiecać działu o wszystkim tym pojedynczym pytaniem. Odnośnik będzie 2 dni

Nikt nie spodziewa się hiszpańskiej inkwizycji!

[Obrazek: 3a4ef65325788045.jpg]
12-09-2009, 22:36
Zostawiłbym tydzień. Nie każdy codziennie wpada na forum Wink Poza tym, niektórzy żyją jeszcze w średniowieczu, mają modem oraz grają na kompie przy świecach Big Grin

'TIL ALL ARE ONE!

Moje MAL
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-09-2009, 23:46
Odnośnie wypowiedzi Erelena, zgadzam się z tygodniem i że nie wszyscy zaglądają tu codziennie (ja się staram i zwykle zaglądam). Odnośnie drugiej części wypowiedzi.
1. Nie żyję w średniowieczu, tylko epoce komputera gładzonego (łupałem stary komputer jak się wieszał, czasami pomagało, a zawsze rozładowywało znaczną część nagromadzonej we mnie agresji).
2. Jak miałem modem to moje połączenie z internetem było szybsze i stabilniejsze niż teraz Big Grin
3. Szkoda świec, lepiej grać w poświecie miesiąca, a jak już zagłębiamy się w oszczędności proponuję robić to z wyłączonym monitorem i w słuchawkach, wiecie jakie to są emocje?

(Jako, że to test pozwoliłem sobie troszkę pospamować.)

OUT OF MY WAY! I have to save the internet.

[Obrazek: bhood-wins.gif]
12-10-2009, 00:25
dajcie spokój, za dwa dni to i tak nikogo to nie bedzie interesowalo a znajac zycie to jak ktos bedzie chcial sie dowiedziec to zamiast 'szukaj' zalozy nowy temat Tongue

Nikt nie spodziewa się hiszpańskiej inkwizycji!

[Obrazek: 3a4ef65325788045.jpg]
12-10-2009, 17:42
Ja jestem proekologiczny (od wtorku gdy mi się kable spaliły/stopiły) i gram na kompie przy świecach (bo światła w pokoju nie mam Tongue). Co oznacza, że ostatnio około 23:00 idę spać. Big Grin A jak jeszcze całe dnie jestem na UW... to dwa dni może być za mało Smile

'TIL ALL ARE ONE!

Moje MAL
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 

Skocz do: