Konta nieaktywnych użytkowników są co pewien czas kasowane.
Accounts of inactive users are regularly deleted.

Używamy oraz maltretujemy pliki cookies, w celu ułatwienia korzystania z naszego serwisu (już w to wierzę że nikt o tym nie wiedział). Jeśli nie chcesz, by pliki słodkich karmelowych ciasteczek (znaczy się cookies) były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Skocz do:
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 19 Głosów - 3.21 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prześladowanie fanów m&a - c.d.
03-20-2012, 12:23
RE: Prześladowanie fanów m&a - c.d.
Do szkół na co dzień chodzą geje i lesbijki i nikt z tego powodu szkół nie zamyka.
Your argument is invalid.
Poza tym nie rozumiem czemu (prawdopodobnie) zgadzasz się z treścią i przytaczasz część artykułu, który właśnie obsmarowuje fanów M&A.

Nikt nie spodziewa się hiszpańskiej inkwizycji!

[Obrazek: 3a4ef65325788045.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-20-2012, 21:38
Powiem wam katolicy są gorsi od gejów i lesbijek. XD
Poprzez swoje wąskie myślenie.

back.....
03-20-2012, 22:22
Miałem już dawno odpowiedzieć, ale tak jakoś wyszło, że odpowiadam dopiero teraz.

@Lilith: I znowu się z Tobą nie zgodzę. Przykład gejów i lesbijek jest nietrafiony. Jeszcze w latach pięćdziesiątych, można było kogoś zwolnić z pracy za skłonności homoseksualne. Normą było obowiązkowe wysyłanie takich ludzi na leczenie. Ba, duchowni katoliccy potrafili kastrować 10-11 letnie dzieci, które podejrzewano o skłonności homoseksualne. Czy nadal twierdzisz, że ich walka nic nie dała?

Co do normalności też się nie zgodzę. Za Wielkiej Rewolucji Francuskiej też twierdzono, że lada moment cały świat zrozumie że wszyscy ludzie są równi, powinni być traktowani z godnością i nie powinno się ograniczać ich swobód w stopniu większym niż dobro innej jednostki. Od tamtych wydarzeń minęło już przeszło 213 lat. Powiedz mi, czy wymienisz choć jeden kraj w którym każda jednostka, bez względu na pochodzenie, wyznanie, płeć, zajmowane stanowisko, jest traktowana równo?

Oczywiście nie ma co przekonywać psychicznych kobiet jak te dwie. Ale należy udowadniać osobom postronnym, które nie mają o tym większego pojęcia, że manga i anime to nie jest coś strasznego. Inaczej ludzie zaczną wierzyć tym, którzy krzyczą najgłośniej.

@Keepercraft: nie mieszaj do tej dyskusji Kościoła Katolickiego, bo tym razem to nie duchowni zawinili.

Odnośnie wypowiedzi Tamashiego... wypowiem się jak rozwinie swoją myśl, bo na chwilę obecną, najchętniej bym ostro jemu nawrzucał... Ale może coś źle zrozumiałem.

'TIL ALL ARE ONE!

Moje MAL
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-20-2012, 23:01
@Erelen McGalakar Online
Można ustalić odpowiednie powiązania miedzy zdarzeniami. Poprzez to że to na pewno katolicy wpadają na takie pomysły prześladowania, o jakich pisałeś na początku.

back.....
03-20-2012, 23:16
Prawdę mówiąc ja nie jestem zbytnio w temacie i mało mnie to interesuje (gdyż na konwenty nie chodzę). Jednak przeglądam fora internetowe (również acp), więc trudno nie zauważyć tych afer odnośnie konwentów.

I właśnie czytałem, że złe opinie o konwentach (a zarazem fanach mangi i anime) są między innymi z powodu takich scenek jak ta poniżej.

http://www.youtube.com/watch?v=_-mOKfw0iig
03-21-2012, 10:21
Erelen, w takim razie w jaki sposób chcesz walczyć?

Scenka na filmiku faktycznie może wystraszyć potencjalnego rodzica Smile

Nikt nie spodziewa się hiszpańskiej inkwizycji!

[Obrazek: 3a4ef65325788045.jpg]
03-21-2012, 18:59
@Tamashi
Dobra scenka Yaoi.
Po prostu nie trzeba być moherem by się z tego śmiać. Używając tego stwierdzenia nie odnoszę się jedynie do katolików, lecz do osób o bardzo wąskim pojęciu tolerancji jak i wydmuchanych zagrożeniach.

Podobnie kiedyś tyczyło się tematu agresji i zabijania w grach elektronicznych.
A jeszcze sporo wcześniej o brutalności w filmach.

@Lilith
Jedyną sensowną walką jest edukacja, oraz można by zjednoczyć fanów anime&manga (OTAKU) pod jednym szyldem.
Tak aby dało się wyodrębnić takie osoby co boją się ujawnić.
Następnym krokiem było by wyodrębnienie grupy hentai-owców. XD

back.....
03-22-2012, 18:32
http://www.interwencja.polsat.pl/Interwe...index.html

http://www.joemonster.org/i/d/grimm-tales01.jpg
03-22-2012, 19:46
Podobno jak oglądasz anime to zjadasz koty Tongue

back.....
10-27-2015, 13:19
Tym razem coś z pomysłów ONZ: http://www.theguardian.com/world/2015/oc...use-images

'TIL ALL ARE ONE!

Moje MAL
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 

Skocz do: