Konta nieaktywnych użytkowników są co pewien czas kasowane.
Accounts of inactive users are regularly deleted.

Używamy oraz maltretujemy pliki cookies, w celu ułatwienia korzystania z naszego serwisu (już w to wierzę że nikt o tym nie wiedział). Jeśli nie chcesz, by pliki słodkich karmelowych ciasteczek (znaczy się cookies) były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Skocz do:
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 9 Głosów - 3.78 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kajtkowe opowieści
10-07-2012, 09:07 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-07-2012 09:12 przez Lilith.)
Kajtkowe opowieści
No skoro piosenka dnia ci przeszkadza to mówisz i masz Wink

My sobie tak powoli tu żyjemy. Na forum toczy się mało dyskusji i właśnie brakowało nam kogoś, kto tę stagnację nieco zburzy.
Ale opowiadaj czemu cię nie było przez te wszystkie lata Smile

Nikt nie spodziewa się hiszpańskiej inkwizycji!

[Obrazek: 3a4ef65325788045.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-07-2012, 13:27
RE: Kajtkowe opowieści
Haha
Się zastanawiałem kto wymięknie i off przeniesie Tongue
Ale widzę że to decyzja dwóch osób Wink
Kajtek a jak mam nie żyć? Moi znajomi twierdzą że jestem nieśmiertelny bo kaca nie miewam xD

10-08-2012, 02:09
Jutro cosik opowiem bo caly weekend mialem zajety. ;]

When I was younger, so much younger than today,
I never needed anybody's help in any way.
But now these daya are gone, I'm not so self assured,
Now I find I've changed my mind and opened up the doors.
10-08-2012, 11:17
Lilith stworzyła osobny temat dla Kajtka. Kajtek co zrobiłeś z naszą Lilith! Tongue

'TIL ALL ARE ONE!

Moje MAL
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
10-08-2012, 12:42
Nie marudź, jak byś chciał ze mną porozmawiać to może też bym ci nowy temat utworzyła Tongue

10-08-2012, 12:45
Ha ha ha

10-09-2012, 11:45
Kajtek, my tu czekamy żebyś opowiedział co się z tobą działo przez tyle lat Tongue

10-13-2012, 09:46
Lilith no i spłoszyłaś Kajtka na kolejne lata Tongue

10-13-2012, 22:31
Pewno przez te lata tańczył Oppan Gangnam style

[Obrazek: animacjazorro.gif]

[Obrazek: emilxman.png]
11-18-2012, 00:08
Juz jestem ! Przepraszam ze tak dlugo ale pech chcial ze internetu przez prawie miesiac nie mialem !!!!
Siema Erelen !! Kope lat ! xD O co Tobie chodzi, ja wlasnie taka Lilith pamietam wiec nie wiem o co kaman xP Hehehe Wink
A co tam u mnie, ludziska usiadzcie sobie wygodnie i posluchajcie dziadka Kajtka" xPPP
Dalej studiuje, dalej mam ambicje zostac kims wielkim (tak dla przypomnienia to mam zamiar zrobic specjalizacje - osteopatie - i lepiej pomagac pacjentom ;] )
Dziwne osobniki poznaje kazdego dnia, wiec mam wesolo + nie nudzi mi sie. Niestety w zawodzie juz od kolo 5 miesiecy nie pracuje ! (w ostatniej za malo mi placili no to wiecie.. trzeba znac wlasna wartosc) pracuje aktualnie jako "referendarz" (do dzisiaj nie wiem co to tak na prawde jest xPPP ) w biurze przed kompem (wooow, 8 bite godzin przed konitorem - masakra, oczy i glowa do teraz mnie boli - mam nawet wlasne biurko xP Hehehe....) w pkp z dziale naprawczym.
Poki co niech tak zostanie - przynajmniej zarabiam cokolwiek a nie szukam w depresji pracy jak to mialo miejsce jeszcze 1,5 miesiaca temu (powaga! 3 miesiace nie pracowac i nie zarabiac.. Nikomu tego nie zycze, ja juz wpadalem w depresje szal i w ogole.. Znajomi to codziennie do mnie przychodzili bo sie bali ze cos sobie zrobie xP )
Najfajniejsze jest to ze po 2latach znowu znalazlem swoja druga polowke! - od pazdziernika cholewcia mieszka u mnie i tak jak mi brakowalo towarzystwa tak teraz brakuje mi przestrzeni xP (tak wiem, dziwny jestem xP )
No i to sa takie ogolone inf a szczegolowo to tak... Na uczelni albo spie albo ogladam filmy na notebooku lub ewentualnie jak faktycznie trzeba to na nim pisze rzeczy ktore i tak sa dla mnie czarna magia xP
W pracy to jeszcze sie przyzwyczajam do klimatu - praca w biurze (kolo miesiaca) a praca z pacjentami (kolo 4lat) to jednak jest roznica ale ide do przodu! Jest wesolo, mam czas (zamiast robic za 4 osoby to robie teraz za 1/5 osoby.. POWAGA ! MARAS ! Ja tam prawie nic nie robie i jeszcze mi za to placa xP )
W domu to co.. Wiecej teraz gotuje niz to wczesniej robilem ;] Co do wieczorkow to co raz to mniej wychodzimy na jakies piwko - jestesmy po prostu padnieci po pracy i nam sie nie chce! - wole juz zaprosic znajomych i sie napic jakies nalewki - domowej, mojej roboty! xD
Dobra.. Wiecej nie pamietam, za wszystkie bledy ortograficzne zaluje a Was teraz prosze o ta sama przysluge i koniec tematu ! xP
Nie no serio, co tam u was, jak tam zycie plynie bo powaga, dawno nie rozmawialismy i nie wiem co sie w polsce dzieje Smile
Pozdrawiam ;]

When I was younger, so much younger than today,
I never needed anybody's help in any way.
But now these daya are gone, I'm not so self assured,
Now I find I've changed my mind and opened up the doors.
Odpowiedz 

Skocz do: