Konta nieaktywnych użytkowników są co pewien czas kasowane.
Accounts of inactive users are regularly deleted.

Używamy oraz maltretujemy pliki cookies, w celu ułatwienia korzystania z naszego serwisu (już w to wierzę że nikt o tym nie wiedział). Jeśli nie chcesz, by pliki słodkich karmelowych ciasteczek (znaczy się cookies) były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Skocz do:
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 15 Głosów - 2.47 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W co grać?
12-20-2012, 00:55
W co grać?
Temat tak śmieciowy że nawet nie chcę go dawać w offtopie, a nie chcę zapchać z miejsca shoutboxa.
W co powinienem teraz zagrać na PSP? Skończyłem ostatnio Phantasy Star Portable i jakoś nie mam na razie ochoty na powtórkę z rozrywki czyli drugą część.

Moje 3 propozycje.

1. Powrót do PoPoLoCrois (zaciąłem się bo nie wiedziałem co robić).
2. Brath of Fire 3, problem w tym że zawsze miałem z tą grą problemy (1 i 4 weszły gładko, ale 3 trochę mnie odrzucała).
3. Obadać Tales of the World (jeszcze nie miałem okazji zagrać w nic oprócz Phantasia, ale World nie jest uznawany za zbyt udany fabularnie).

Panie i panowie, pomóżcie mi się zdecydować Wink

OUT OF MY WAY! I have to save the internet.

[Obrazek: bhood-wins.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-20-2012, 00:59
RE: W co grać?
K3 Tongue

12-20-2012, 11:12
Tongue RE: W co grać?
W Tales of Eternia już grałeś? Zakładam, że Lunar i Star Ocean 1 & 2 raczej zaliczyłeś. Zawsze jest jeszcze kilka części Ys. Tacticsów żadnych nie proponuje, bo nie lubisz.

[Obrazek: 11htgyp.jpg]
12-20-2012, 11:19
Tales of the World odradzam zdecydowanie. Jeśli miałbyś możliwość to obadaj Disgaea (1 i 2), Tales of Eternia (równie dobre co Phantasia) oraz gdybym miał wybrać tylko trzy to Final Fantasy Tactics.

'TIL ALL ARE ONE!

Moje MAL
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-20-2012, 12:26
Ja proponuję zagrać w GRE.
Tomb Rider.
Najlepiej w sylwestra Smile

Nikt nie spodziewa się hiszpańskiej inkwizycji!

[Obrazek: 3a4ef65325788045.jpg]
12-20-2012, 20:03 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-20-2012 20:07 przez kolo.)
Chyba najwyższy czas zostać emo, bo nikt mnie nie rozumie Confused No może poza świstakiem, ale jego z kolei ja nie do końca rozumiem rozumiem (przyjmuję że powiedział "kandydatka numer trzy").

Pytałem w którą z podanych przeze mnie gier powinienem zagrać... W zasadzie żadnej z przez was wymienionych nie mam i dość szybko mieć nie będę. Wiem że wszystkie to w najlepszym wypadku klasa średnia, lub jak ja to określam - "the best of crap", ale właśnie dlatego chcę je w końcu zaliczyć. Mam jeszcze jedną, gorszą grę, ale najzwyczajniej jej nie tknę dopóki posucha nie będzie tak wielka że nie będę miał co do konsoli włożyć (mówię o Lord of Arcana).

@Zel
Lunarów na PSP nie mam (grałem w piraty na PSX, bardzo fajne), Star Ocean nie mam i raczej nie będę miał: Last Hope odpycha mnie jak diabli, zejdą lata zanim złapię jakąkolwiek inną część. W Eternia i Destiny nie grałem, wyłącznie w Phantasia. Ys to nie do końca moja bajka, mam The Ark of N-cośtam - próbowałem przejść ale za bardzo mnie wkurzała.
Nie jest prawdą że nie lubię Tacticsów, jestem w stosunku do nich bardzo ostrożny, bo niewiele gier z tego gatunku mi podeszło.

@Ere
Mam Disgaea 1, ale chwilowo nie mam ochoty do niej wracać, zwłaszcza że zamierzam się znowu zabrać za Kartię na PSX kiedy już skończę Fallout NV. Po mojej (bardzo) krótkiej znajomości z FFT stwierdziłem że to tactics doskonały, czyli dokładnie taki których nie znoszę i nudzą mnie jak diabli, jakby było tego mało to zrobił go Square i ma w nazwie Final Fantasy.

@Lilith
Nie mam Tomb Raidera na PSP, a w sylwestra będę grał w Call of Druty z kumplami przy pomocy fajerwerków.

Wyjątki, czyli Tacticsy które lubię (ale zazwyczaj w niewielkich dawkach):
Vandal Hearts (wyłącznie jedynka), Legend of Kartia, Disgaea, Tactics Ogre (za klimat, inna sprawa że nie potrafię go przejść).

12-20-2012, 23:38
Jeśli pytasz się o te trzy (nudziarz), to w jedynkę nie grałem. Zdecydowanie wyżej cenię BF3 od TotW. Radiant Mythology to chyba najgorsza z serii Talesów.

'TIL ALL ARE ONE!

Moje MAL
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-21-2012, 00:05
Nie nudziarz tylko praktyczne podejście - nie mam już przeróbki a z waszymi sugestiami poszedł bym bardzo szybko z torbami Tongue

12-21-2012, 01:13
W Tomb Rider możesz zagrać na PC. A nawet na tel z Windows Mobile kiedyś miałam wersję.

Nikt nie spodziewa się hiszpańskiej inkwizycji!

[Obrazek: 3a4ef65325788045.jpg]
12-21-2012, 09:47
Chodziło mi o to że powinieneś użyć kości K3 i sobie wylosować Wink

Odpowiedz 

Skocz do: