Konta nieaktywnych użytkowników są co pewien czas kasowane.
Accounts of inactive users are regularly deleted.

Używamy oraz maltretujemy pliki cookies, w celu ułatwienia korzystania z naszego serwisu (już w to wierzę że nikt o tym nie wiedział). Jeśli nie chcesz, by pliki słodkich karmelowych ciasteczek (znaczy się cookies) były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Skocz do:
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 9 Głosów - 3.22 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oglądacie jeszcze jakieś anime?
04-11-2015, 13:10
RE: Oglądacie jeszcze jakieś anime?
Co do nudzenia niektórymi seriami, to mam tak samo. Za sam fakt, że w niektórych dobrnęło się do końca, powinni dawać jakieś odznaczenia. Co najgorsze, niektóre serie naprawdę potrafią mieć niezłą koncepcję fabularną (jak taki np. Kill la Kill, wspomniany wcześniej), niestety inne aspekty powodują, że ten tytuł ogląda się naprawdę ciężko.

'TIL ALL ARE ONE!

Moje MAL
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-11-2015, 14:36 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-11-2015 14:41 przez Tamashi.)
(04-11-2015 09:07)Lilith napisał(a):  Ja prawdę mówiąc już od dawna niczego nie oglądałam bo zwykle się nudziłam daną serią albo nie wyszły jeszcze kolejne odcinki a mi nie chciało się czekać.
Ja nigdy nie oglądam anime na bieżąco bo zawsze czekam na wszystkie odcinki i jak wyjdzie wersja Blu-Ray (kiedyś DVD). Wersje TV są ocenzurowane i dużo gorszej jakości.

Podałem ci propozycje anime. Wszystko zależy co lubisz.

(04-11-2015 13:10)Erelen McGalakar napisał(a):  Co do nudzenia niektórymi seriami, to mam tak samo. Za sam fakt, że w niektórych dobrnęło się do końca, powinni dawać jakieś odznaczenia.
Najgorsze w anime są irytujące postacie. To znaczy oglądasz serię i widzisz zachowania skrajnie kretyńskie, które niby (według twórców) powinny śmieszyć, a naprawdę irytują. Chociażby skrajnie nieśmiałe chłopczyki panikujące na widok dziewczyn w dwuznacznej sytuacji lub płytkie tsundere, które za nic (nie z jego winy) biją jakiegoś chłopaka (a bo to według Japończyków śmieszne).

Poza tym najgorsze są właśnie nudne anime, które z jakiegoś powodu nie wciągają.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-13-2015, 01:49
Zawsze mnie to zastanawiało czy w Japonii to normalne zachowanie gdy dziewczyny oklepują facetów za cokolwiek. Moim zdaniem, jeżeli jakiś chłopak daje się bić dziewczynie to w sumie na to zasługuje Tongue

Nikt nie spodziewa się hiszpańskiej inkwizycji!

[Obrazek: 3a4ef65325788045.jpg]
04-13-2015, 05:44
(04-13-2015 01:49)Lilith napisał(a):  Zawsze mnie to zastanawiało czy w Japonii to normalne zachowanie gdy dziewczyny oklepują facetów za cokolwiek. Moim zdaniem, jeżeli jakiś chłopak daje się bić dziewczynie to w sumie na to zasługuje Tongue
To nie jest normalne, ale według twórców anime (to samo się tyczy mang, vn) ma to niby być zabawne (to znaczy prawie zawsze jest w celu komediowym).

Co ciekawe takie sceny zyskały nawet swoją nazwę, czyli "violent retribution for accidental infringement".
05-01-2015, 12:06

Po oglądnięciu tego filmiku, mam ochotę sobie poszukać tego anime.
Maria the virgin witch

06-28-2015, 14:21
(05-01-2015 12:06)Lilith napisał(a):  Po oglądnięciu tego filmiku, mam ochotę sobie poszukać tego anime.
Maria the virgin witch
Mnie by ten filmik zniechęcił, ale samo anime znam i planuję obejrzeć.
06-29-2015, 21:10
Oglądałam kilka odcinków. Chyba 3 wytrzymałam. O ile walki pokazane są ładnie, to fabularnie jest tragedia. Nuda, głupota, naiwność i same oklepane gagi.

06-29-2015, 21:18 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-29-2015 21:20 przez Tamashi.)
(06-29-2015 21:10)Lilith napisał(a):  Oglądałam kilka odcinków. Chyba 3 wytrzymałam. O ile walki pokazane są ładnie, to fabularnie jest tragedia. Nuda, głupota, naiwność i same oklepane gagi.
W tym anime to tytuł jest bardzo przyciągający. : )

Tak w ogóle to oglądałaś Shin Sekai Yori czy jednak nie?

Książka na podstawie, której powstało to anime została nagrodzona za najlepsze dzieło SF w 2008 roku.
Jednym słowem to perełka wśród anime (jeśli ktoś lubi fantasy i s-f).
06-30-2015, 15:53
Nie oglądałam. Zajęłam się czytaniem książek Wink

06-30-2015, 20:06
(06-30-2015 15:53)Lilith napisał(a):  Nie oglądałam. Zajęłam się czytaniem książek Wink
Ja bym jednak wybrał anime. Smile
Odpowiedz 

Skocz do: