Konta nieaktywnych użytkowników są co pewien czas kasowane.
Accounts of inactive users are regularly deleted.

Używamy oraz maltretujemy pliki cookies, w celu ułatwienia korzystania z naszego serwisu (już w to wierzę że nikt o tym nie wiedział). Jeśli nie chcesz, by pliki słodkich karmelowych ciasteczek (znaczy się cookies) były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Skocz do:
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 9 Głosów - 3.22 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oglądacie jeszcze jakieś anime?
12-09-2015, 00:52
RE: Oglądacie jeszcze jakieś anime?
Nie jestem pewien jak długo to potrwa, ale wygląda na to że One Punch Man przywrócił mi wiarę w anime, dosłownie wsiąkłem jak za starych dobrych czasów. O ile pierwszy odcinek nie zrobił na mnie jakoś szczególnego wrażenia to od drugiego do bodajże dziewiątego poleciałem bez jakiejkolwiek przerwy. Na dniach mają skończyć pierwszy sezon więc pewnie z następnymi poczekam jeszcze jakiś czas, ale jestem dobrej myśli.

OUT OF MY WAY! I have to save the internet.

[Obrazek: bhood-wins.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-09-2015, 01:27
(12-09-2015 00:52)kolo napisał(a):  Nie jestem pewien jak długo to potrwa, ale wygląda na to że One Punch Man przywrócił mi wiarę w anime, dosłownie wsiąkłem jak za starych dobrych czasów. O ile pierwszy odcinek nie zrobił na mnie jakoś szczególnego wrażenia to od drugiego do bodajże dziewiątego poleciałem bez jakiejkolwiek przerwy. Na dniach mają skończyć pierwszy sezon więc pewnie z następnymi poczekam jeszcze jakiś czas, ale jestem dobrej myśli.

Mnie coś takiego w ogóle nie zachęca.

Obejrzałem ostatnio Cross Ange i było świetne.

http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?sho...&aid=10766
12-17-2015, 00:43 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-17-2015 00:47 przez Raziel.)
Utawarerumono: Itsuwari no Kamen - BARDZO DUŻO nawiązań do serii pierwszej, która wyszła lata temu:-) Zachowany klimat [ah ta muza!], chociaż można rzec, że jest więcej humorystycznych momentów niż w poprzedniej serii. Nie wiem jeszcze, czy można powiedzieć, iż jest to TOTALNA kontynuacja Utawarerumono [2006], ale skoro przewijają się dobrze nam wszystkim znane postacie i jest wiele dwuznacznych nawiązań do pierwszej serii, to można powiedzieć śmiało, iż po wielu wielu miesiącach FANI Utawarerumono doczekali się!
Wszystkim gorąco polecam, a w szczególności fanom wcześniejszej serii.
Pozdrawiam.
Odpowiedz 

Skocz do: