Konta nieaktywnych użytkowników są co pewien czas kasowane.
Accounts of inactive users are regularly deleted.

Używamy oraz maltretujemy pliki cookies, w celu ułatwienia korzystania z naszego serwisu (już w to wierzę że nikt o tym nie wiedział). Jeśli nie chcesz, by pliki słodkich karmelowych ciasteczek (znaczy się cookies) były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Skocz do:
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 2.6 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sezon letni 2016
07-07-2016, 16:27 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-17-2016 11:48 przez Erelen.)
Sezon letni 2016
Pod tym linkiem można znaleźć spis wszystkich anime z obecnego sezonu. Poniżej to co planuję oglądać, plus jeśli był już pierwszy odcinek pierwsza opinia czy warto.

Tales of Zestiria the X - odcinek 0 była zaskakująco niezły. Liczę więc na całkiem niezłe anime w konwencji fantasy.
Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo! OVA - jeszcze nie miałem okazji obejrzeć, ale zrobię to na 100%.
Danganronpa 3: The End of Kibougamine Gakuen - Zetsubou-hen - prequel Danganronpa 1.
Danganronpa 3: The End of Kibougamine Gakuen - Mirai-hen - początek powolny i ma się wrażenie że nic się nie rozumie, ale tak samo było z pierwowzorem. Łatwiej mają pewnie ci którzy ukończyli grę Danganronpa 2.
Ange Vierge - zapowiada się jako trochę lepsza wersja Strike Witches. Może jednak warto poczekać do wersji nieocenzurowanej.
Taboo Tattoo - poczekam aż się skończy.
Regalia: The Three Sacred Stars - loli kochające inne loli + wielkie mechy, po pierwszym odcinku wygląda na jedno z najgorszych show sezonu.
Planetarian: Chiisana Hoshi no Yume - poczekam aż się skończy, dziś pierwszy odcinek.
Masou Gakuen HxH - poczekam na uncensored wersję.
Amanchu! - jedno z dwóch SoL, które zapowiadają się ciekawie (kolejne to Planetarian), pierwszy odcinek jednak rozczarował.
Love Live! Sunshine!! - pierwszy odcinek genialny, ale to Love Live! Więc to oczywiste.
Puzzle & Dragons Cross - po pierwszym odcinku żałuję że mam no drop policy. ;(

'TIL ALL ARE ONE!

Moje MAL
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do: