Konta nieaktywnych użytkowników są co pewien czas kasowane.
Accounts of inactive users are regularly deleted.

Używamy oraz maltretujemy pliki cookies, w celu ułatwienia korzystania z naszego serwisu (już w to wierzę że nikt o tym nie wiedział). Jeśli nie chcesz, by pliki słodkich karmelowych ciasteczek (znaczy się cookies) były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Skocz do:
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 2.75 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tales Of Zestiria The X anime MUSIC
01-09-2017, 04:52
Tales Of Zestiria The X anime MUSIC
Witam.
Wieki nie byłem/nie pisałem:3 ale jak zwykle, jak trwoga i niewiedza to do ludzi po fachuTongue
Panowie i Panie w anime Tales Of Zestiria The X pierwszy sezon [wyszedł już drugi] dokładnie epizod 10 czas 17:30 zaczyna się genialny wręcz utworek. Próbowałem wygooglować soundtrack listę, czy nawet same pliki, ale jedyne co udaje mi się znaleźć to namiary na OST z gier, co mnie słabo pociesza...
W każdym razie moje pytanie: czy ktoś może zna tytuł tego utworu [nie jest to raczej Alisha Theme]? Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-10-2017, 01:15
RE: Tales Of Zestiria The X anime MUSIC
Sprawdzałeś na gendou.com ? Warto poszukać nie tylko pod albumem, ale też pod artystami (listę utworów może znajdziesz na anidb). Niestety nie pamiętam swojego hasła, więc nie mam jak sprawdzić.

'TIL ALL ARE ONE!

Moje MAL
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-12-2017, 00:46 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-12-2017 00:47 przez Raziel.)
RE: Tales Of Zestiria The X anime MUSIC
(01-10-2017 01:15)Erelen napisał(a):  Sprawdzałeś na gendou.com ? Warto poszukać nie tylko pod albumem, ale też pod artystami (listę utworów może znajdziesz na anidb). Niestety nie pamiętam swojego hasła, więc nie mam jak sprawdzić.
DziękujęSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 

Skocz do: