Konta nieaktywnych użytkowników są co pewien czas kasowane.
Accounts of inactive users are regularly deleted.

Używamy oraz maltretujemy pliki cookies, w celu ułatwienia korzystania z naszego serwisu (już w to wierzę że nikt o tym nie wiedział). Jeśli nie chcesz, by pliki słodkich karmelowych ciasteczek (znaczy się cookies) były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Skocz do:
Wątek zamknięty 

Ocena wątku:
  • 36 Głosów - 2.94 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje odnośnie forum (techniczne)
03-21-2010, 17:22
Propozycje odnośnie forum (techniczne)
Sądzę, że przyda się temat tego typu, w którym to użytkownicy będą mogli sobie popisać co chcieliby zobaczyć na forum. Tongue

Ja osobiście z chęcią ujrzałbym ramkę typu: "Przez ostatnie 24 godziny na forum byli:" oraz zmienił styl domyślny na, któryś z tych nowych, bo nie każda osoba będzie to zmieniać, a jak wiadomo pierwszy efekt jest najważniejszy. Big Grin Zrobiłbym także inne logo, bo te mimo, iż lepsze od poprzedniego jakoś nie jest zbyt fajne. Big Grin

Na razie tyle.

[Obrazek: buttonRapideo.png]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-21-2010, 17:55 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-21-2010 17:57 przez Parn.)
RE: Propozycje odnośnie forum (techniczne)
Hmm, ale ktory? Czemu uważasz, że ktoś nowy woli inny styl niż domyślny?

Moge zrobic maly test i co tydzien zmieniac, ale nie wiem czy bede pamietac Smile

W tej chwili statystyki wybranych styli (te ustawione przez użytkowników):
Afresh Black 5
Default 1
Speedway 5
03-21-2010, 20:28
Coś z dedykacją dla Parna: http://www.youtube.com/watch?v=KymgJPVQphk

'TIL ALL ARE ONE!

Moje MAL
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-21-2010, 20:38
Erelen z jakiego powodu ta rewolucja?

03-21-2010, 20:44
nie wiem, nie do konca rozumiem ... :|

Logo sam nie zmienie, tzn. jak bym mial jakas propozycje to mozna by bylo poszukac gdzie to sie zmienia.

A tego 24h to ciezko bedzie bo w tej chwili na forum tego nie ma, a jednak troche boje sie szukac i instalowac jakies dodatki.
03-21-2010, 20:46
Eh, wysłałem ci styl na PW. A instalacja wtyczek jest prościutka. Tongue

03-21-2010, 20:49
Instalacja moze tak, ale nie przywrocenie forum w razie czego Tongue (przynajmniej nie dla osoby, ktora tego nigdy nie robila)
03-21-2010, 20:51
Dyktatorsko zmienia innym ludziom ich styl. Jak Stalin uważa, że wie lepiej co jest dobre dla innych. Oczywiste, że będę protestował!

A rewolucja jest to wystąpienie osób nie biorących udziału w podziale władzy, tak aby odsunąć od władzy osoby biorące w niej udział. Pucz bądź przewrót to sytuacja gdy jedna z grup sprawujących władzę stara się zdobyć większą władzę poprzez pozbawienie tej władzy innych (dlatego m.in. nigdy nie było Rewolucji Październikowej). To co ja robię, to zwykły protest, nawet nie strajk Smile

'TIL ALL ARE ONE!

Moje MAL
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-21-2010, 20:52
Dragon wam nie tłumaczył co i jak?

03-21-2010, 21:02 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-21-2010 21:07 przez Parn.)
nie zmianiam ludziom ich stylu tylko styl DOMYŚLNY, a że nie ustawili sobie stylu na styl default to nie moja wina ...

Mr.H dobry zart Smile

PS. wyłączyłem lepsze wyszukiwanie bo jakiś błąd wyskakuje z miejscem, ale nie wygląda, żeby to ono powodowało problem. :/
Wątek zamknięty 

Skocz do: