Konta nieaktywnych użytkowników są co pewien czas kasowane.
Accounts of inactive users are regularly deleted.

Używamy oraz maltretujemy pliki cookies, w celu ułatwienia korzystania z naszego serwisu (już w to wierzę że nikt o tym nie wiedział). Jeśli nie chcesz, by pliki słodkich karmelowych ciasteczek (znaczy się cookies) były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Skocz do:
Wątek zamknięty 

Ocena wątku:
  • 36 Głosów - 2.94 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje odnośnie forum (techniczne)
03-25-2010, 22:23
RE: Propozycje odnośnie forum (techniczne)
Kumpel kiedyś na forum dał specjalny niby to belkę z losowymi linkami. Po zarejestrowaniu na jakiejś tam stronie się dostawało takie coś i po dodaniu na swoją stronę pojawiały się tam linki do innych stron, w zamian niby link do naszej strony pojawiał się gdzie indziej. Coś na zasadzie darmowej wymiany. Ponoć (nieznacznie) poprawiało to wyniki w google jako że na innych stronach pojawiały się odnośniki do naszej strony, choć to wszystko tylko teoria, nie wiem czy to się sprawdzało, ani co to dokładnie było.
Tak czy inaczej boty to chyba najlepsze rozwiązanie (co jakiś czas widuję tu google i yahoo bota, ale nie wiem czy to robota dragona czy zintegrowany element silnika forum).
Co do spotkania to zależy gdzie, zależy kiedy i zależy z kim, bo nie zawsze będę miał czas, sam na sam z Lilith bym się wstydził, a na drugi koniec Polski mi się jechać nie chce.

OUT OF MY WAY! I have to save the internet.

[Obrazek: bhood-wins.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-26-2010, 10:20 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-26-2010 10:24 przez Lilith.)
Spoko, sam na sam ze mną nie zostaniesz bo:
a) mnie nie będzie wcale
b) jeśli wydarzyłaby się tak niezwykle kosmiczna i spektakularna pomyłka, że bym się pojawiła to pojawi się tłum fanów i paparazzi więc sam nie bedziesz Tongue

Co do botów to one raczej działają w ten sposób że ciągle wyszukują w google po określonych słowach naszą stronę i ją wybierają. Dzięki czemu google myśli że dla określonych słów nasza strona ma największą trafność dzięki statystyce wyboru przez użytkowników. Nie wiem tylko czy po IP nie filtrują teraz. Może da się to obejść jakoś

Nikt nie spodziewa się hiszpańskiej inkwizycji!

[Obrazek: 3a4ef65325788045.jpg]
03-30-2010, 21:12
Tak trochę się już zastanawiałem i postanowiłem zapytać. Co wy na to, aby zrobić "dzialik" w którym moglibyśmy wymieniać się filmami produkcji Japońskiej?

[Obrazek: buttonRapideo.png]
03-30-2010, 21:52 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-30-2010 21:52 przez Lilith.)
Mi pasuje jeżeli są chętni. Jeśli mnie ktoś nie ubiegnie i pojawi się więcej chętnych to założę Smile

03-30-2010, 22:30
Czy jest od razu sens na cały dział? Załóż wpierw jakiś topic, jakby ktoś był zainteresowany, to wtedy można stworzyć nowy dział.

'TIL ALL ARE ONE!

Moje MAL
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-31-2010, 01:03
Póki co (niechętnie ale) przychylam się do rozwiązania zaproponowanego przez Erelencię. Czasem ma ona jakieś pomysły Tongue

Wątek zamknięty 

Skocz do: