Konta nieaktywnych użytkowników są co pewien czas kasowane.
Accounts of inactive users are regularly deleted.

Używamy oraz maltretujemy pliki cookies, w celu ułatwienia korzystania z naszego serwisu (już w to wierzę że nikt o tym nie wiedział). Jeśli nie chcesz, by pliki słodkich karmelowych ciasteczek (znaczy się cookies) były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Skocz do:
Wątek zamknięty 

Ocena wątku:
  • 35 Głosów - 2.86 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dyskusja na temat porządku w dziale manga i anime
04-11-2010, 20:08
Dyskusja na temat porządku w dziale manga i anime
Erelenie, proszę o wprowadzenie zakazu tworzenia kolekcji anime w dziale M&A, ponieważ:

1. Utrudnia to indeksowanie anime, przez co odnalezienie danego tytułu jest trudniejsze.
2. Powoduje, iż trudniej jest wyśledzić anime, które zostały wydane w Polsce.
3. Niektóre osoby mogą nie zauważyć, że ktoś już dodał to anime na forum i w tym wypadku będą tworzyć kolejny temat.

Jest jeszcze kilka powodów, ale mam nadzieję, że te oto trzy wystarczą.

[Obrazek: buttonRapideo.png]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-11-2010, 20:46
RE: Lukaso7 High Quality Complete Anime Series
hmm w hentai tez to nie jest fajne, ale tam jakos to wytrzymuje
04-11-2010, 21:10
Oczywiście Parnie, ale w hentai nie jest prowadzony index, poza tym już jest za późno (za dużo postów w takich tematach), by kazać użytkownikom robić do każdego osobny temat. Tutaj natomiast jest to tylko kilka serii. Oczywiście do czasu, aż inni wpadną na taki pomysł i zapanuje totalna anarchia. Np. teraz zjawi się pięciu użytkowników z serią "Black Lagoon" i będą jeden po drugim dodawać ją w różnych tematach na forum, bo nie będą wiedzieli, iż została wydana w Polsce. A wtedy Wy będziecie musieli usuwać takie posty. Jak to ktoś kiedyś powiedział: "Lepiej zapobiegać niż leczyć".

04-12-2010, 04:18
(04-11-2010 20:08)Mr.H napisał(a):  3. Niektóre osoby mogą nie zauważyć, że ktoś już dodał to anime na forum i w tym wypadku będą tworzyć kolejny temat.

np. ten temat http://forum.hentaicenter.pl/hentai/show...hp?tid=693 ?

[Obrazek: 11htgyp.jpg]
04-12-2010, 08:33
Hmm... Faktycznie znikło to z regulaminu. A kiedyś było i to przez Dragona jeszcze ustanowione.

Nikt nie spodziewa się hiszpańskiej inkwizycji!

[Obrazek: 3a4ef65325788045.jpg]
04-12-2010, 16:54
Zel78 napisał(a):np. ten temat http://forum.hentaicenter.pl/hentai/show...hp?tid=693 ?

Właśnie o to chodzi, powiedzmy sobie prawdę teraz już ludzie nie uploadują dla innych, a dla zysku to mnie właśnie wnerwia. Ja osobiście nie wrzucam anime na forum dla siebie, bo punktów ani niczego innego za to nie dostaje, tak samo zapewne Zel. A czasem zjawią się takie osoby, które to znajdują sobie w uploadowaniu zarobek np. na serwisach typu HF, nie powiem kiedyś na HF wrzuciłem kilka plików, bo pobierało się ~120 kb/s przy łączu 1Mb, ale teraz? Max. 50 kb/s przy olbrzymich limitach. Może i bym dostawał za to kasę, ale mimo wszystko liczy się jakość to, że mi te kilka $ nie jest potrzebne, jak zechcę kasy to sobie do roboty pójdę, a nie będę zarabiał na czyichś prawach autorskich.. Wracając do tych kolekcji, ponieważ zszedłem trochę z tematu. Zróbmy ankietę na forum kto za, a kto przeciw i tyle. Dodam tylko jeszcze na koniec, że zostawianie takich kolekcji źle się skończy. Tongue

04-12-2010, 19:04
RE: Dyskusja na temat porządku w dziale manga i anime
Wydzieliłem offtopic Smile A co do czerpania zysków, sam wrzucam na rapida dla punktów Smile Więc nie przesadzajmy Smile

'TIL ALL ARE ONE!

Moje MAL
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-12-2010, 19:55
Jednak jest różnica między pkt, a $. Tongue Poza tym rapid udostępnił teraz więcej wolnych slotów za co jestem bardzo wdzięczny. Mniejsza jednak o to ponieważ konwersacje prowadzimy na inny temat. Big Grin

04-12-2010, 22:15
Jestem jak najbardziej za rozbiciem kolekcji w MiA, jeśli to możliwe to w filmach też, bo o ile w niektórych przypadkach to się sprawdza (galerie gdzie jest duże nagromadzenie małych plików i jeden przypadek w filmach, dokładniej AMV hentai).
Sam też wysyłam na rapida bo uważam że to nadal jeden z lepszych serwisów tego typu (megaupload jest może trochę lepszy, poza tym sendspace.com, ale on krótko trzyma pliki).

OUT OF MY WAY! I have to save the internet.

[Obrazek: bhood-wins.gif]
Wątek zamknięty 

Skocz do: