Konta nieaktywnych użytkowników są co pewien czas kasowane.
Accounts of inactive users are regularly deleted.

Używamy oraz maltretujemy pliki cookies, w celu ułatwienia korzystania z naszego serwisu (już w to wierzę że nikt o tym nie wiedział). Jeśli nie chcesz, by pliki słodkich karmelowych ciasteczek (znaczy się cookies) były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Ankieta: Czy ten temat ma Twoim zdaniem sens?
Tak
Nie
Pika?
[Wyniki ankiety]

Skocz do:
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 39 Głosów - 2.74 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ciekawostki o Azji
09-01-2009, 00:57
Ciekawostki o Azji
Nie samą Japonią człowiek żyje. Aby zrozumieć historię i kulturę Japonii trzeba zrozumieć także kulturę innych krajów. Zacznijmy od czegoś lekkiego, a mianowicie wywiadu z Pawłem Nastulą, znakomitym polskim judoką.

http://www.bushi.net.pl/312,6516,Meska_R..._Times.htm

'TIL ALL ARE ONE!

Moje MAL
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-02-2009, 00:26
RE: Ciekawostki o Azji
Erelen danie odpowiedzi Pika? bylo wielkim bledem Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
09-02-2009, 00:41
It is a very interesting topic... but i got doubts if it suits the subject matter of hentai forum...
09-02-2009, 08:15 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-02-2009 08:18 przez Lilith.)
Musiałam! MUSIAŁAM! - Pika? Big Grin Big Grin Big Grin
A poza tym, jak masz zamiar go prowadzić to ma sens Rolleyes
BTW, tu już nie takie chodziły sobie bezczelnie nie pasując do forum hentai Big Grin

Nikt nie spodziewa się hiszpańskiej inkwizycji!

[Obrazek: 3a4ef65325788045.jpg]
09-04-2009, 13:51
Osobiście zainteresowały by mnie ciekawostki o samej Japonii.

Asper i think there is no better section for thread "ciekawostki o azji" than "Offtopic" so no connection with main thread of forum Tongue Anyway this topic is realy bound with Hentai, trust me ^^
Im trying to write in english much as i can, even when i making mistakes (less or more) but like Asper wrote in hes topic about grammar: "The best way of learning is pave by youre own mistakes." And need to fully agree with your opinion about grammar.
09-04-2009, 14:47
O Japonii mógłbym dać bardzo dużo informacji, ale zazwyczaj w formacie prac naukowych, a takowe nie cieszą się popularnością. Poza tym, nie da się mówić o Japonii nie mówiąc o reszcie kontynentu. To tak jakbyśmy chcieli opisać całą drugą wojnę światową tylko za pomocą kampanii wrześniowej. Ale ciekawostka, tym razem w 100% związana z Japonią.

Japonia. Żona nowego premiera twierdzi, że została porwana przez UFO, Dziennik Polska, Europa, Świat, nr 207 (1028)/2009, Warszawa 04.09.2009.
Cytat:Niedzielne wybory do japońskiego parlamentu okazały się rewolucją nie tylko z powodów politycznych. Wraz z odsunięciem od władzy rządzącej przez ponad 50 lat Partii Liberalno - Demokratycznej [wynik tzw. systemu 1955 roku, kiedyś o tym trochę napisałem - dopisek własny] mieszkańcy Kraju Kwitnącej Wiśni zyskali również nietuzinkową pierwszą damę. Żona przyszłego premiera Yukio Hotoyamy, Miyuki, twierdzi bowiem, że zoztała porwana przez UFO na Wenus, a w poprzednim życiu spotakła m.in. Toma Cruise'a. [...]
Dalej nie cytuję, bo nie ma nic ciekawszego. Jeśli kogoś by to interesowało, to żona przyszłego premiera wydała książkę "Bardzo dziwne rzeczy, jakie mnie spotkały".

'TIL ALL ARE ONE!

Moje MAL
09-04-2009, 20:29
Ja ze swojej strony polecam czasopismo o nazwie Torii, calkiem ciekawe artykuly na temat japonii. Chociaz nie wiem jak jest z nimi od strony merytorycznej.
09-10-2009, 19:00
Kolejna ciekawostka o Japonii. Ech... już od paru dni zbieram się na wypisanie co ciekawszych rzeczy o Chinach, ale jakoś nie mogę się zebrać. Może jutro Big Grin

Tym razem o karze śmierci w Japonii. Artykuł na onecie: http://wiadomosci.onet.pl/2040849,12,item.html (dla leniwych) oraz źródło: http://www.amnesty.org/en/news-and-updat...s-20090910 .

'TIL ALL ARE ONE!

Moje MAL
09-10-2009, 21:19
No a ja przeczytalem dwa numery Torii i naprawde jestem zadowolony Smile artykuly o wszystkim Smile od japonii, kobiet w japonii, ceramiki, sztuk walki, ksiazek, muzyki, II wojny swiatowej w azji, zabytkach, rodzie cesarskim, wierzeniach Smile naprawde goraco polecam mimo ze artykuly raczej nie zglebiaja poruszanych tematow Smile
09-11-2009, 11:35
http://kobieta.interia.pl/byc-kobieta/wa...64079,1661

http://www.joemonster.org/i/d/grimm-tales01.jpg
Odpowiedz 

Skocz do: