Konta nieaktywnych użytkowników są co pewien czas kasowane.
Accounts of inactive users are regularly deleted.

Używamy oraz maltretujemy pliki cookies, w celu ułatwienia korzystania z naszego serwisu (już w to wierzę że nikt o tym nie wiedział). Jeśli nie chcesz, by pliki słodkich karmelowych ciasteczek (znaczy się cookies) były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Ankieta: Auto odświeżanie shoutboxa - za czy przeciw
Ankieta jest zamknięta.
ZA 12.50% 1 12.50%
PRZECIW 50.00% 4 50.00%
nie mam zdania 37.50% 3 37.50%
Razem 8 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Skocz do:
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 31 Głosów - 2.94 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Auto odświeżanie w shoutboxie
06-01-2010, 11:24 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-01-2010 18:12 przez Lilith.)
Auto odświeżanie w shoutboxie
Czy korzystasz z auto odświeżania domyślnie włączonego w shoutboxie? Za 4 dni ankieta się zakończy.

Nikt nie spodziewa się hiszpańskiej inkwizycji!

[Obrazek: 3a4ef65325788045.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-01-2010, 15:17
RE: Auto odświeżanie w shoutboxie
Ja mam wyłączone Smile

'TIL ALL ARE ONE!

Moje MAL
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
06-02-2010, 00:50
bump

06-03-2010, 17:43 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-03-2010 17:44 przez Parn.)
ciezko powiedziec, ma swoje plusy i minusy ...

wow, ale glosow ... Sad forum umiera Sad
06-03-2010, 17:53
"Against" here...

And it is not as dead as you might think... lots of leechers we got at least (i say this on base of downloads number) ;P. Maybe put a same block as was on the old forum (minimum 5 posts to enter section with links to stuff). I fully understand that you might get tons of spam by that... but maybe some "fresh blood" gonna be found too. And for sure there will be something goin on here, right? Tongue
06-03-2010, 21:35
Asper, twój pomysł ma swoje plusy i minusy. Jednak jeśli chodzi o świeżą krew to raczej ciężka sprawa. Wydaje mi się, że z lenistwa oduczyliśmy się dyskutować ze sobą na forum lub dyskusja była zabijana epickimi tekstami jednego usera (tak, tęsknimy za Tobą Neoś Wink wróć do nas). Ciekawa dyskusja przyciąga do rozmowy bardziej niż przymus Wink

Co do ankiety to póki co więcej jest zdecydowanych na 'przeciw' więc ja bym skłaniała się do wyłączenia tej opcji. Mnie konkretnie to drażni w taki sposób, że po usunięciu ciasteczek (co dosyć często robię) włącza mi się znów auto odświeżanie i gdy próbuję wpisać coś w shoucie to zawsze o tym zapominam i kasuje mi wypowiedzi zanim wcisnę Enter. Jak dla mnie jedyny plus jest gdy śledzę rozmowę i nie piszę nic.

06-08-2010, 00:21
Niema więcej głosów, nie ma więcej wypowiedzi więc wyłączam auto odświeżanie w shoutboxie. Jedyna osoba będąca za auto odświeżaniem używa shoutboxa raz na ruski rok więc jakoś to przeboleje Wink

06-08-2010, 01:26
Teraz Świstak powinien rozpocząć akcję pod tytułem "Precz z dyktaturą Lilith. Wolność dla autoodświeżaczy!" Big Grin

'TIL ALL ARE ONE!

Moje MAL
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
06-08-2010, 08:54 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-08-2010 08:54 przez Lilith.)
To jest demokracja nie dyktatura. Były wybory Erelenie :-P

06-08-2010, 10:33
1) przeboleje bo faktycznie używam rzadko ale tylko dlatego że nie mam nic ciekawego lub mądrego do napisania
2) to nie jest dyktatura Lilith tylko matriarchat a na to mogę się ewentualnie zgodzić jeżeli to Lilith (jakby Erelen kombinował to już bym podziemie kompletował Tongue )

Odpowiedz 

Skocz do: