Konta nieaktywnych użytkowników są co pewien czas kasowane.
Accounts of inactive users are regularly deleted.

Używamy oraz maltretujemy pliki cookies, w celu ułatwienia korzystania z naszego serwisu (już w to wierzę że nikt o tym nie wiedział). Jeśli nie chcesz, by pliki słodkich karmelowych ciasteczek (znaczy się cookies) były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Ankieta: Czy obecna forma regulaminu Tobie odpowiada?
Tak, niech nie będzie zmian.
Nie, powinny być jakieś zmiany.
Dostosuję się do woli naszych boskich administratorów.
[Wyniki ankiety]

Skocz do:
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 40 Głosów - 3.53 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiany w regulaminie
08-12-2010, 14:04
RE: Zmiany w regulaminie
Jak dla mnie może być i tak zawsze sugerowałem się raczej wyglądem postaci niż szukaniem do każdej dziewczyny czy gdzieś tam nie podali jej wieku.

OUT OF MY WAY! I have to save the internet.

[Obrazek: bhood-wins.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-12-2010, 18:16
Tu się rodzi kolejny problem Erelenie. Otóż sytuacja może się odwrócić jeśli będzie np 600 letnia wampirzyca w ciele dziewięciolatki dla przykładu. Tak czy siak, według mnie, główną wykładnią powinien być wygląd postaci fikcyjnej a wiek podany powinien być dodatkiem czy też pomocą w końcowej ocenie legalności danego materiału.

Nikt nie spodziewa się hiszpańskiej inkwizycji!

[Obrazek: 3a4ef65325788045.jpg]
08-12-2010, 18:20
Dlatego o tym dyskutujemy, co nie? Smile Wszystkie ulepszenia będę wprowadzał, następnie ponownie dam do odpowiedniego działu, a na końcu spróbuję skontaktować się z Dragonem Smile

'TIL ALL ARE ONE!

Moje MAL
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-12-2010, 21:36
Jak znajdę chwilę czasu to też nad tym pomyślę. Dziś byłam słabomyśląca Wink

08-12-2010, 21:47
If help with english translations is needed, just tell. Always might find a few spare seconds to help Tongue.
08-12-2010, 22:40 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-12-2010 22:42 przez Tamashi.)
(08-12-2010 18:16)Lilith napisał(a):  Otóż sytuacja może się odwrócić jeśli będzie np 600 letnia wampirzyca w ciele dziewięciolatki dla przykładu.
A no właśnie więc w tym przypadku należy brać pod uwagę wiek bo zauważcie, że jakaś istota nadprzyrodzona (wampir, demon) może wyglądać jak loli i mieć kilkaset lat choćby ta w anime "Dance in the Vampire Bund".

[Obrazek: 98390652b82f133dm.jpg]
08-12-2010, 22:46
Lilith to odnosiła do moich starych pomysłów z Evangeline Smile Też uważam, że jeśli wiek jest podany, to nie może być loli. Ale znając życie LPŚ mnie przegłusują Wink

'TIL ALL ARE ONE!

Moje MAL
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-12-2010, 23:55
Moim zdaniem nie ważny jest w takim wypadku wiek tylko wygląd a to właśnie dla tego że jest to postać fikcyjna a co za tym idzie, wiek również jest fikcją autora i wszyscy wiemy dlaczego postać wygląda tak jak wygląda - mówię o hentai a nie o anime panowie fapperzy Tongue Wg mnie to takie samo loli jak każde inne tylko że 'zakamuflowane' fabułą, o którą nomen omen niewielu w ogóle dba.

08-13-2010, 00:14
Ten temat z loli i 600 latkami wyglądającymi jak 10-cio latki był wałkowany długi czas. Myślałem, że doszliście już do consensusu. Co do prawa to wiadomo jakie jest i, że rzadko jest aktualne i przewiduje wszystkie możliwości. Gdyby nie istoty nadprzyrodzone nie było by problemu. Co do regulaminu to to zawsze było i wiadomo, że ze względu na polskie prawo nie może pozwolić na jego umieszczanie na tym forum, więc proszę nie przytaczać przykładów o forach, których nie dotyczy polskie prawo bo to żaden argument. Jeśli ktoś ma inne źródła niech korzysta. Prywatne wiadomości są prywatne i tyle. Ja jestem za tymi zmianami w regulaminie wszystko będzie jasne i przejrzyste.

PS. dla tych co mnie nie pamiętają/znają to to jest ten moment gdzie pisze krótko na temat i po czasie Tongue

08-13-2010, 00:33 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-13-2010 00:41 przez Tamashi.)
(08-12-2010 23:55)Lilith napisał(a):  Moim zdaniem nie ważny jest w takim wypadku wiek tylko wygląd a to właśnie dla tego że jest to postać fikcyjna a co za tym idzie, wiek również jest fikcją autora i wszyscy wiemy dlaczego postać wygląda tak jak wygląda - mówię o hentai a nie o anime panowie. Wg mnie to takie samo loli jak każde inne tylko że 'zakamuflowane' fabułą, o którą nomen omen niewielu w ogóle dba.
Mała poprawka twojego postu.

Ja jeszcze dopiszę, że loli to jeden z fetyszy erotycznych, który co ciekawe jest mało tolerancyjnie traktowany przez pewną część osób (odnośnie anime ecchi i erotycznych). Ty mówisz o loli w erotykach, ale wiele osób nawet krytykuje loli w ecchi (poczytaj te głupie recenzje na tanuki).

Wszędzie loli (lolicon) to wiek podstawówki lub młodsze (muszą być przed początkiem okresu dojrzewania) lecz skoro w Polsce to te poniżej 15 lat to głupie bo na przykład doujiny z gimnazjalistkami (japońska szkoła średnia I stopnia) okazały by się nielegalne.

A zresztą odnośnie anime jest też rozróżnienie na prawdziwe loli (to co napisałem wcześniej) i te, które nie mają piersi, ale mają znacznie więcej lat. Te drugie nie są loli choć ich wygląd może takie skojarzenia nasuwać.

Chociażby ta bohaterka nie jest prawdziwą loli (16-17 lat).
http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?sho...harid=1009

Natomiast ta jest prawdziwą loli bo ma 10 lat.

http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?sho...harid=7262
Odpowiedz 

Skocz do: