Konta nieaktywnych użytkowników są co pewien czas kasowane.
Accounts of inactive users are regularly deleted.

Używamy oraz maltretujemy pliki cookies, w celu ułatwienia korzystania z naszego serwisu (już w to wierzę że nikt o tym nie wiedział). Jeśli nie chcesz, by pliki słodkich karmelowych ciasteczek (znaczy się cookies) były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Skocz do:
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 25 Głosów - 3.08 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie sporty uprawiacie?
08-02-2010, 12:17 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-02-2010 12:46 przez Mr.H.)
Tongue Jakie sporty uprawiacie?
Jak w temacie, jestem ciekaw w jaki sposób utrzymujecie aktywność fizyczną. Tongue Ja osobiście uprawiam parkour, jeżdżę agresywnie na rolkach, gram w koszykówkę. Swego czasu trenowałem ju-jitsu. Tongue Czasem także jeżdżę na rowerze (rekreacyjnie) oraz pływam.

[Obrazek: buttonRapideo.png]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-02-2010, 18:23 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-02-2010 18:24 przez Lilith.)
RE: Jakie sporty uprawiacie?
Freeride czyli połączenie parkouru i jazdy na rolkach a do tego trochę treningów na miecze i czasem coś dla dorosłych się przydarzy Wink

Nikt nie spodziewa się hiszpańskiej inkwizycji!

[Obrazek: 3a4ef65325788045.jpg]
08-02-2010, 20:41
Widziałem freeride na rolkach na youtube i zastanawiam się czy bym dał radę pojeździć w ten sposób na rolkach agresywnych, bo do freeride'u używasz chyba freestylowych? W każdym razie zobaczę parę siniaków więcej nie zaszkodzi. Tongue A co do mieczy to mam tylko starą szable nad kominkiem. Z tego co wiem to po pradziadku, ale nie próbowałem nią machać, bo jeszcze uszkodzę, a wtedy to nie za dobrze będzie. Wink

08-02-2010, 22:44
Ja z ekstremalnych sportów to uprawiam Ping-ponga i picie piwa

A tak to nic zwykły spacer ^^ i praca

[Obrazek: animacjazorro.gif]

[Obrazek: emilxman.png]
08-02-2010, 23:32 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-02-2010 23:33 przez Lilith.)
No stara szabla po dziadku to raczej się nie nadaje, lepiej kup coś nowego i tępego Wink
Co do frreeridu to fajna sprawa ale rolki najlepsze do tego to są z lekkim butem agresywnym, krótką szyną i dużymi kołami żeby po nierównościach polskich chodników śmigać. Ja mam kółka w systemie flat HiLo 76/80 mm w szynie salomona UFS. Bardzo fajnie się jeździ jeśli masz dobre koła założone Smile

08-03-2010, 00:32
Lilith napisał(a):dużymi kołami żeby po nierównościach polskich chodników śmigać

Coś o tym wiem, jakieś pół roku temu próbowałem zrobić soul'a na ławce, wszystko fajnie ładnie wyszedł, tylko szkoda, że kółko się o chodnik zahaczyło i miałem małego face plant'a. Tongue Teraz na szczęście burmistrz zrobił nowe chodniki tyle, że z asfaltu nie wiem czy powodem był brak funduszy, ale ładnie wyglądają i co najważniejsze mogę po nich jeździć na moich kółkach 55mm/90a. Big Grin Co do tej szabli to raczej nie będę jej używać choć mimo jej min.70 lat stan oceniłbym na 9/10.

emilxman napisał(a):Ja z ekstremalnych sportów to uprawiam Ping-ponga i picie piwa

W Ping-pong'a jestem bardzo cienki można powiedzieć, że nie wiem nawet którą stroną paletki odbijać piłeczkę. A tak serio to wole sporty z kategorii: biegam, skacze, jadę. Smile

08-03-2010, 08:38
Ping pong to bardzo trudny sport i wyrabiają się w nim przede wszystkim mięśnie nóg i grzbietu od wiecznego schylania po piłeczkę Tongue
A amerykanie połączyli ping ponga z piciem piwa i wyszedł im beer pong (może kiedyś zagram) Wink

Mr.H:
Ech, też bym chciała takie chodniki... u nas wszędzie kostkę polbrukową położyli a tam gdzie jej nie ma to teraz kładą. Lepsze to od krzywych, PRLowskich chodników ale taki gładki asfalcik byłby świetny pod rolki Smile
W zeszłą zimę nauczyłam się jakiegoś ślizgu na ławeczce wykorzystując boczne półki w rolkach i naturalne smarowanie ławki w postaci lodu. Szkoda, że w lato mi to nie wychodzi a smarować ławki czymś tłustym to trochę niemoralne Wink

08-04-2010, 21:27
Ja bieganie oraz Muay Thai. Od września pewnie bjj (choć tuż obok otworzono sekcję judo, więc może wpadnę popatrzeć).

'TIL ALL ARE ONE!

Moje MAL
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
09-08-2010, 11:55
Tak się spytam, Mr. H trenowałeś zwykłe ju-jitsu, czy odmianę brazylijską?

'TIL ALL ARE ONE!

Moje MAL
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
09-19-2010, 16:34 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-19-2010 16:34 przez Mr.H.)
Trenowałem japońskie ju-jitsu.

Odpowiedz 

Skocz do: